TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
KESINE TEINE POOLAEG ANDIS VÕIDU TTÜ-le

26.veebruaril kohtus TYCO Rapla võõrsil TTÜ esindusega. Mängu avapoolaeg oli TYCO Rapla jaoks vägagi kiiduväärt, kuid teisel poolajal lagunes mäng käest ning TTÜ sai kontosse võidupunktid juurde.
                                                                        Mängu algus oli Rapla jaoks veidi uimane ja kiirelt jäädi kaotusseisu 2:11. Seejärel läks kõik aga sujuvalt, tabavate kaugvisetega jõuti TTÜ-le järele ning esimese veerandaja lõpul oli TYCO juhtimas 23:18. Teisel neljandikul jätkus Rapla hoog. TTÜ-d sunniti palli kaotama ning enda võimalused rünnakul lahendati edukalt. Poolajaks oli Rapla eduseisus 39:28.

Pärast 15-minutilist puhkepausi oli mäng justkui teistpidi pööratud. TTÜ haaras initsiatiivi ning Rapla eduseis sulas kiirelt. Enne otsustavat neljandikku olid tablool viiginumbrid 51:51. Rapla meestel tekkis raskusi rünnakute lõpetamisega ning pea pool veerandajast valitses tõeline korvide põud. Õnneks ei saanud esialgu olulist korvilisa ka TTÜ, kuid lõpuminiteil olid väljakuperemehed siiski kindlamad ning võtsid 73:64 võidu.

TYCO Rapla resultatiivseim oli kohtumises Sven Kaldre 21 punktiga, lisaks võttis maha 7 lauapalli ja tegi 5 vaheltlõiget. Rait-Riivo Laane lisas 11 silma ja 5 korvisöötu, Žiga Fifolt 10 punkti. TTÜ resultatiivseimad olid Joonas Järvelainen 22 ja Kiur Akenpärg 21 punktiga.

Pärast üsna pikka pausi saab ülehomme, 1.märtsil, TYCO Rapla meeskonda taas koduväljakul mängimas näha. Kell 17:00 algavas kohtumises minnakse vastamisi Valga Maks&Mooritsa meeskonnaga!