Valige keel: est
TULE TRENNI
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO RAPLAL VALGA ÜLE VÕIDUPUNKTID KIRJAS

TYCO RAPLAL VALGA ÜLE VÕIDUPUNKTID KIRJAS

Märtsikuu esimesel päeval peetud mängus võõrustas TYCO Rapla Valga Maks&Mooritsa meeskonda. Kodumeeskond oli pea kogu kohtumise liidrirollis, kuid siiski püsis Valga mängus ning põnevust oli mängus küllalt.
                                                                        TYCO Rapla alustas mängu kindlamalt ning asus kiirelt 9:0 juhtima. Seejärel sai ka Valga oma mängu käima, kuid esimese neljandiku lõpuks suutis TYCO oma eduseisu säilitada – 23:16. Tagantjärele „tark“ olles võibki öelda, et avavaatus otsustas mängu saatus. Kõik järgmised neljandikud mängitit viiki – 16:16, 17:17 ja 23:23.

Loomulikult ei kulgenud aga skoor sujuvalt ja igavalt, mõlema meeskonna mängus oli nii tõuse kui mõõnu. Näiteks veidi enne 3. veerandi lõppu jõudis Valga raplakatest 4 silma kaugusele, veidi enam kui kaks minutit enne kohtumise lõppu lahutas meeskondi vaid kolm silma. Koduväljakueelist omanud TYCO mehed olid kriitilistel momentidel kindlamad ning 79:72 võit jäeti koju.

Heas hoos oli TYCO poolelt Rait-Riivo Laane, kes tõi 21 punkti, andis 4 söötu ja tegi 6 vaheltlõiget. Sven Kaldre lisas 17 silma ja 5 söötu, Žiga Fifolt 16 punkti ja 7 lauapalli. Martin Dorbek panustas 10 silma. Valga resultatiivseimad olid Kristjan Evart ja Miguel Ortega 19 punktiga.

Neljapäeval, 6.märtsil, kohtub TYCO Rapla võõrsil BC Kalev/Cramoga. Järgmine kodumäng tuleb aga eriliselt põnev. 8. märtsil toimub Naistepäeva erimäng, kus astuvad üles ka Miss Raplamaa kandidaadid.  TYCO Rapla vastaseks on Tallinna Kalev. 

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis