Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
Eesti Talimängude võitja naiste korvpallis on Rapla vald

1.-2. märtsil toimusid Jõhvis 22. Eesti valdade talimängud. Rapla vald oli seekord esindatud vaid ühel spordialal, kuid see-eest vägagi edukalt. Naiste korvpallis saavutati I koht.
                                                                        Kokku osalesid naiste korvpallis 11 valla esindused, kes olid jagatud kolme alagrupi. Mängud turniiril on tavapärasest poole lühemad, mängitakse 2x10 minutit. Esimesel päeval pidas Rapla neli kohtumist, alagrupis alistatid Iisaku, Toila, Võru ning veerandfinaalis Paikuse vald.

Pühapäeva varahommikul peeti poolfinaalis kõige tulisem lahing, kus Rapla vastaseks oli turniiri favoriit Tartu vald. Kõige napimalt, ühe silmaga, õnnestus Rapla neidudel finaalipääse lunastada. Finaali vastane Tähtvere alistati taaskord üsna kindlalt. III kohale platseerus Tartu ning IV oli Võru.

Naiste korvpallis on konkurents valdade mängudel üsna tihe ning erandiks ei olnud ka seekordne võistlus. Erinevate meistrliiga naiskondade mängijaid jagus kõikidesse poolfinaali jõudnud võistkondadesse.

Rapla valla naiskond mängis koosseisus: Karin Lipstuhl, Kristel Viljus, Eliise Pajumets, Kaia Kosk, Kerli Haas, Janne Mutli, Mari Neeme, Laura Marleen Reissar ja treener Tiiu Kosk. Naiskonna parimaks mängijaks tunnistati Kristel Viljus.