Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
CRAMOLT VÕÕRSIL KAOTUS

Neljapäeval, 6.märtsil, kohtus TYCO Rapla võõrsil BC Kalev/Cramoga. Üsnagi kindlalt pani valitsev Eesti Meister oma paremuse koduväljakul maksma.
                                                                       TYCO Rapla suurim „murelaps“ oli rünnakutele resultatiivse lõpu leidmine. Avaveerandil visati vaid 7 punkti. Järgmisel kümnel minutil mängupilt paranes, kuid poolaaeg lõppes siiski kindlas kaotusseisus tulemusega 21:43.
                                                                        Kolmas veerand oli Rapla poolelt vaieldmatult parim ning otsustava 10 minuti alguseks jõuti Kalev/ Cramost 14 punkti kaugusele. Mängu viimast vaatust domineeris omakorda jälle Cramo ning kohtumise lõppresultaadiks kirjutati numbrid 50:81.

TYCO Rapla resultatiivseim oli Kristjan Voolaid 9 punktiga, Fifolt ja Metsalu lisasid 8 silma.

TYCO järgmine mäng 8. märtsil kodus Tallinna Kalevi vastu. Loe Naistepäeva ja Miss Raplamaa erimängust täpsemalt siit