Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
NAISTEPÄEVA MÄNGUST VÕIDUPUNKTID KIRJAS

8.märtsist kujunes üks tõeliselt uhke korvpallipäev. Lisaks heitlusele korvpalliplatsil oli erilisele päevale kohaselt fookuses ka „õrnem sugupool“. Rahvale lisasid silmailu Miss Raplamaa 2014 kandidaadid, kelle seast valis publik välja ka järjekordse Kossumissi. Kahtlemata oli pealtvaatajatele parimaks kingituseks TYCO Rapla meeskonna võit, kuid naispere sai mängult koju kaasa ka kauni lilleõie.
                                                                      Mängu algus kulges Rapla jaoks sujuvalt ning Tallinna Kalev jäeti 10 minutiga 8 punkti kaugusele 23:15. Teisel neljandikul oli domineerivamaks pooleks omakorda Tallinna Kalev ning poolajale minnes lahtutas meeskondi vaid üks punkt.

Seekord kuulus kohtumise teine vaatus just kodupubliku ees mänginud TYCO Raplale. Nii kaitses kui rünnakul olid raplakad kalevlastest grammi võrra kindlamad ning minut-minuti järel edu suurenes. Mängus jagus kindlasti pinget kuni lõpuni, kuid ohtlikult lähedale Tallinna Kalev ei jõudnud. Mängu tulumuseks kirjutati numbrid 82:63. Märkimisväärse statistilise näitajani jõudsid TYCO mängijad vabaviskejoonelt, mängu jooksul teeniti kogunisti 42 vabaviset, mis realiseeriti 88%-lise täpsusega.

Suurepärase mängu tegi TYCO särgis Kristjan Voolaid, kes tõi väga hea tabavuse juures vähem kui 15 minutiga 15 punkti, lisaks võttis maha ka 6 lauapalli. Dušan Sisic lisas 13, Žiga Fifolt 12, Andre Pärn 11 ja Rait-Riivo Laane 10 silma, viimane jagas kaaslastele ka 6 korvisöötu. Tallinna Kalevi edukaim oli Raido Roos 15 punktiga.

TYCO Raplal on nüüdseks turniiritabelis 8 võitu, Tallinna Kalevil 10. Oma järgmise kohtumise peab TYCO Rapla 15.märtsil Jõhvis KK Hito vastu.