Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
II liiga alustas play-offi 6-punktilise kaotusega

11.märtsil, alustas TYCO Rapla järelkasvu meeskond ehk II liiga esindus play-off mänge.
                                                                        Oma vahegrupis ehk F-grupis sai Rapla KK meeskond 7 võidu ja 3 kaotusega teise koha. Vastavalt turniirisüsteemile mindi play-off-i esimeses ringis kokku G grupi teise koha omaniku Keila Korvpallikooliga.
                                                                        Koduväljakul peetud mäng ei alanud Rapla noormeestele üldse mitte positiivsetes toonides. Esimene veerandaeg kaotati 8:16 ning kohtumise poolajal oldi tagaajaja rollis juba 17 punktiga.

Teisel poolajal paranes mängupilt tunduvalt ning kohtumise lõpuks suudeti kaotusseisu oluliselt vähendada. Lõpptulemuseks kirjutati numbrid 59:65, mis kindlasti annavad omad võimalused pöörata seeria korduskohtumises enda kasuks.

Rapla KK meeskonna resultatiivseim oli Ott Krusell 16 punktiga, Karl-Gustav Soo, Marek Ruut ja Rauno Meister lisasid 8 silma.

Seeria teine kohtumine leiab aset neljapäeval, 13.märtsil, kell 20:30 Keila Tervisekeskuses. Edasi pääseja selgitatakse "kahest mängust parim" printsiibi alusel.