TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
AMEST RAPLA TEENIS KODUS TAAS VÕIDULISA

16. märtsil võõrustas AmEst Rapla naiskond oma järjekordset vastast Nordea Ühisliigas. Kui möödunud esmaspäeval kohtuti koduse Tartu Ülikooli naiskonnaga, siis nädal lõpetati võideldes Läti Ülikooli neidude vastu.
                                                                        Mäng lätlannadega kujunes väga põnevaks – 11 korda vahetus kohtumise jooksul liider ning 7 korda olid tablool viiginumbrid. Kohe esimestest minutitest kulgesid numbrid tablool tasavägiselt. Esimese neljandiku järel juhtisid külalised 2 punktiga 20:18. Poolajale minnes oli kahepunktilises edus omakorda Rapla.

Kolmanda veerandi keskpaigas tabas kodunaiskonda mõõn ning jäädi juba kaotusseisu 37:46. Tabavate kaugvisetega tuldi aga mängu tagasi. Viimased 10 minutit suudetigi enda kasuks pöörata ning tabelisse kirjutati magus 61:58 võit.

AmEst Rapla resultatiivseim oli Kaia Kosk 21 punktiga, lisaks noppis ta 13 lauapalli. Kerli Haasa vastavad näitajad olid 16 ja 5 ning Kristel Viljusel 9 ja 5.

Juba vähem kui nädala pärast saab AmEst Rapla naiskonda taas Sadolin Spordihoones mängimas näha. 22.märtsil, pärast TYCO Rapla ja Rakvere Tarva vahelist mängu, kohtutakse kell 19:30 Riia TTT Juunioritega ning kohe järgmisel päeval kell 11:00 Läti U-16 koondisega.