TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
II LIIGAL TÄNA OTSUSTAV MÄNG KODUS

Rapla KK II liiga meeskond peab täna kodus otsustava kohtumise. Play-off-i avaringis konkureerib Rapla KK meeskond Keilaga. Praeguseks momendiks on seerias seis 1:1 ning täna, 17.märtsil, kell 17:00 peetakse Sadolin Spordihoones otsustav lahing, mis selgitab veerandfinaali pääseja.
                                                                        Seeria avamängu kohta, milles Rapla pidi vastaste paremust tunnistama, saate täpsemalt lugeda siit.
                                                                        Teist mängu alustas Rapla märksa paremini ning esimese 10 minuti järel juhiti 16:11, poolajaks suurendati edu ühe silma võrra. Korvide vaeselt kulgenud mängu kolmandal veerandil oli edukaim omakorda Keila ning mäng tõotas minna väga tasavägiseks. Viimasel neljandikul pani Rapla oma paremuse aga kindlalt, 21:6, maksma ning võttis mänguvõidu 55:39.

Rapla KK edukaimad olid Karl-Gustav Soo ja Ott Krusell, kes tõid omade kasuks vastavalt 18 ja 14 silma.