TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
II LIIGA 1/4 FINAALIS TARVAGA

17.märtsil peetud koduses kohtumises alistas Rapla KK otsustavas mängus Keila KK ning pääses seega edasi veerandfinaali, kus vastaseks saab olema Rakvere Tarva duubelmeeskond.
                                                                      Seeria kolmandas mängu Keilaga oli avapoolaeg üsna tasavägine ning 20-minuti järel juhtis kodumeeskond kahe silmaga. Kolmandal neljandikul suurendasid Rapla noormehed oma edu kolme punkti võrra ning enne mängu neljandat "vaatust" oli kõik lahtine.
                                                                          Just nagu eelmises kohtumiseski domineeris Rapla aga kohtumise viimast veerandaega ning võttis võidu tulemusega 73:59

Rapla poolelt oli üleplatsimeheks meeskonna kogenuim mängija Ott Krusell, kes tõi 28 silma ja võttis 10 lauapalli. Südika esituse tegi ka Rapla noorim, Marek Ruut, kes viskas 15 punkti. Kahekohalise punktisummani jõudis ka Henno Meidla - 11 silma, lisaks võttis ta 8 lauapalli.