TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
KA II LIIGA ALISTAS TARVA

Pühapäeval, 23.märstil, pidas Rapla KK II liiga meeskond oma esimese veerandfinaalmängu, vastaseks Rakvere Tarva II meeskond. Ette rutates võib öelda, et just nagu esindusmeeskondade duellis, väljus võitjana Rapla meeskond.
                                                                       Mängu alguseks olid ilmselgelt paremini valmis Rapla noormehed. Neli minutit hoiti enda korv puutumatuna ja ise visati samal aja 12 silma. Kuuendal minutil juhiti veel 18:5, kuid seejärel "ärkas" ka Rakvere. Esimene veerand lõppes tulemusega 23:19.

Sarnaselt mängu avaminutitega alustas Rapla paremini ka II neljandikku ning kasvatas edu 11 silmani. Veerandi teise poolega anti aga 7 punkti tagasi ja poolajaks lahutas meeskondi taaskord 4 punkti.

Kolmandal veerandil hoidis initsiatiivi kindlalt Rapla ja enne otsustavat 10 minutit oldi eduseisu 69:55. Neljanda veerandil oli punktilisa visa tulema ja Rapla poisid jäid seitsmeks minutiks korvita. Tarvas jõudis juba ohtlikult lähedale ja läks juhtimagi 73:72. Õnneks leidsid viimasel minutil raplakad kindluse. Anders Uusmehe korvidest ja Karl Gustav Soo vabaviskest vormistati võidukas lõpptulemus 77:73

Rapla KK resultatiivseim oli kohtumises Rauno Meister 18 punktiga, lisaks noppis ta ka 9 lauapalli. Ott Krusell ja Karl Gustav Soo tõid 14 silma ning laupalle said vastavalt kätte 7 ja 8.

Seeria korduskohtumine toimub 27.märtsil kell 18:30 Rakvere Spordihallis.