Valige keel: est
Avis
ALEXELA KML KODUMÄNG
89:83
02.04.2017, 17:00
KORVPALLIKOOL LIITUS „PEREKAARDI“ PROJEKTIGA

KORVPALLIKOOL LIITUS „PEREKAARDI“ PROJEKTIGA

Eesti Lasterikaste Perede Liit on välja töötanud tänuväärt projekti, mis pakub oma isiklikku sooduskaarti suurtele peredele. Soodustuste hulka kuuluvad erinevad tooted-teenused, vabaaja veetmise võimalused, huvitegevusringid jne.
                                                                       „Tegemist on magnetkaardiga, millega soovime anda lasterikkale perele võimaluse saada erinevaid teenuseid ja tooteid parematel tingimustel. See kätkeb endas soodsamaid hindasid, kampaania pakkumisi, lisaväärtusi jm perele,“ kirjutab Eesti Lasterikaste Perede Liidu kodulehekülg.

Rapla Korvpallikool on alati lähtunud põhimõttest, et õigus korvpalli mängida on kõigil soovijatel, sõltumata tema vanemate rahakoti paksusest. Siiani on toetatud peresid, kust osaleb kooli treeningutel kaks või enam last-noort. Samuti arvestatakse muid põhjendatud avaldusi õppemaksu soodustuse kohta ning püütakse leida toetusi võistlusreisidel ja laagrites osalemiseks.

„Perekaardi projekt on meieni toonud suurepärase võimaluse veel enam näidata oma toetust ja positiivset hoiakut lasterikaste perede suhtes. Just suurpered on need, kes annavad kõige arvestatavama panuse eesti rahva jätkusuutlikkusse. Tahame tublisid peresid nende püüdlustes toetada ja anda oma panuse, et lastest sirguksid terved ja sportlikud Eesti kodanikud,“ sõnas Rapla Korvpallikooli tegevjuht Jaak Karp.

Alates aprillist 2014 saavad kõik „Perekaarti“ omavate perede lapsed ja noored Rapla Korvpallikooli treeningutel osaleda TASUTA. Soodustuse lunastamiseks tuleb vaid korvpallikooli kontorist läbi astuda ning Perekaardi olemasolu registreerida.

Perekaarti on võimalik taotleda kõigil Eesti Lasterikaste Perede Liitu kuuluvatel peredel, kus on lapsi kasvamas neli ja enam. Täpsema info taotlemise kohta leiate ELPL-i koduleheküljelt ning soodustuste keskkond asub aadressil www.perekaart.ee

Sünnipäev
Täna meil sünnipäevalapsi ei ole!
Tabeliseis