Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
II LIIGAS VEERANDFINAAL VIIGIS

27. märtsil pidas Rapla KK II liiga meeskond veerandfinaali korduskohtumise Rakvere Tarvas II vastu. Teatavasti oli Raplal kodusest avamängust võit kirjas, kuid kahjuks väga napilt tuli võõrsil ikkagi vastu võtta kaotus.
                                                                      Kohtumise avapoolaeg kulges üldjoontes tasavägiselt. Pigem hoidis liidrirolli Rapla ja poolajavileks oli edu 9-punktiline, 45:36.
                                                                      Kolmandal veerandil ja neljanda alguses suurendati edu veelgi, parimal juhul lahutas meeskondi juba 20 punkti 73:53. Võit näis juba taskus olema, kuid kahjuks nii see ei läinud. Rapla poisse võis kimbutama hakata Eesti spordis tuntud mõiste - võiduhirm.

Rapla poolel langesid vigadega välja kolm põhiviisikumeest, Tarva mängijad kogusid aga iga minutiga kindlustust ning selle tulemusena kaotas Rapla viimase veerandi 16:33. Seega kirjutati ka mäng lõpptulemuseks numbrid 86:83 Tarva kasuks.

Rapla KK resultatiivseim oli mängus Karl Gustav Soo 18 punktiga. Kaksikduubli tegid Ott Krusell ja Henno Meidla, kes vastavalt lisasid 16 ja 12 punkti ning mõlemad võtsid maha 10 lauda. Ken Lill panustas 14 silma ja 9 lauapalli ning Rauno Meister 10 silma.

Seeria mängitakse kahe võiduni, seega ei ole Rapla noormeeste jaoks veel midagi kadunud. Otsustav mäng peetakse Raplas esmaspäeval, 31.märtsil, algusega kell 17:00!