Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
TYCO RAPLA TUNNISTAS PÄRNU PAREMUST

Laupäeval, 29.märtsil, pidas TYCO Rapla oma järjekordse kohtumise uue peatreeneri, Aivar Kuusmaa, juhendamisel. Mängu avapoolaeg oli paljutõotav ning raplakate mäng näis kenasti sujuvat. Kahjuks ei saa mängu teise osa kohta sama väita ning kodupubliku kurvastuseks sõitsid võidukalt koju pärnakad.
                                                                       Kohtumise esimene veerandaeg kulges punkt-punkti heitluses ning 10 minuti möödudes omas minimaalset edu, 17:16, Pärnu meeskond. Teisel neljandikul haaras initsiatiivi TYCO Rapla. Kodumeeskonna eduseis kasvas juba 10-punktiliseks. Ava poolaja viimasel sekundil tabas Pärnu meeskond ülikauge kolmese ning Rapla eduseis kahanes 6 silmani.

Kolmas neljandik kuulus omakorda hästi kaugviskeid tabanud Pärnu meeskonnale ning viimast veerandaega alustati suvepealinlaste eduseisus 50:49. Ka viimasel veerandil olid juhtohjad Pärnu käes. Järk-järgult nõrgenes Rapla korvialune jõud – vigadega langes välja Dušan Sisic ning põlvele tegi haiget Andre Pärn. Lühema ja agressiivsema koosseisuga võideldi lõpuni, kuid mängu käiku pööret ei õnnestunud tuua. KK Pärnu sai turniiritabelisse võidupunktid tulemusega 74:66.

TYCO Rapla resultatiivseim oli Dušan Sisic 16 puntkiga, Sven Kaldre lisas 14, Rait-Riivo Laane 13 ning Martin Dorbek 9 silma. Võitjate resultatiivseim oli Janis Vahter 21 punktiga.

TYCO Rapla järgmine kodumäng leiab aset juba teisipäeval, 1.aprillil, kell 19:30. Tulge elage kaasa omade heitlusele TÜ Rockiga!