TULE TRENNI
89:83
02.04.2017, 17:00
RAPLA KK II LIIGAS FINAL FOUR-is

31.märtsil pidas Rapla KK meeskond kodus otsustava veerandfinaal BC Tarvas/ Rakvere SK-ga. Kummalgi võistkonnal ei olnud taskus mingit varuvarianti – võitja liigub edasi poolfinaali, kaotaja jaoks on selles liigas hooaeg läbi.
                                                                      Kodupubliku ees mänginud Rapla poisid alustasid kindlamalt, eriti heas hoos oli meeskonna liider Ott Krusell, kes viskas lühikese ajaga 11 punkti. Veerandaja lõpul kuulus initsiatiiv aga Rakverele ning 10 minuti järel olid tablool viiginumbrid 23:23. Poolajaks oli 6 silmaga juhtimas aga Rapla.

Olulist rolli võidu sepistamisel mängis Rapla jaoks kolmas veerand, mis kallutati enda kasuks 17:8. Enne otsustavat neljandikku oli raplakate edu 15-punktiline. Tuletades meelde, aga seeria eelmist kohtumist Rakveres, ei saanud Rapla poolehoidjad veel kergemalt hingata. Otsustavas mängus jagus Rapla meeskonnal aga külma närvi ning kindlust ja võit toodi koju tulemusega 80:60.

Üleplatsimeheks oli Ott Krusell, kes tõi võiduka Rapla meeskonna kontosse 25 punkti ja võttis ka 11 lauapalli. Kaksikduubli tegid ka Henno Meidla ja Karl Gustav Soo, kes vastavalt kogusid 15 punkti ja 10 lauda ning 14 punkti ning 12 lauda. Ken Lill lisas 10 silma.

Selle võiduga mängis Rapla KK end Eesti Meistrivõistlustel meeste II liigas nelja parima hulka. Lisaks Raplale on pääsu final four-i kindlustanud FAMERON (KK Pärnu), Orissaare Rock ja SK Rim/ Scanweld. Otsustavad mängud peetakse 11.-12. aprilli, toimumiskoht on veel täpsustamisel.