Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
HITO VASTU KINDEL VÕIT

3.aprillil võõrutas TYCO Rapla meeskond koduväljakul KK Hito meeskonda. Võidujanu oli raplakatele kindlasti suur, sest on ju ühel korral sel hooajal Hitole alla jäädud. Sel korral suudeti tahtmine ka platsil realiseerida ning idavirumaalaste üle saadi kindel võit.
                                                                        Mäng algas siiski tasavägiselt, kui mängitud oli veidi enam kui 5 minutit, olid tablool veel viiginumbrid. Avaveerandi lõpetas Rapla aga 16:3 spurdiga ning järgmisele neljandikule mindi vastu eduseisul 31:20. Järgmised 10 minutit olid korvide rohked mõlema meeskonna jaoks. Poolajale mindi vastu numbritega 56:40.

Kolmandal veerandil läks TYCO Rapla hoogu ning hoidis kindlalt initsiatiivi. Publikule pakuti rohkelt silmailu nii pealtpanekute kui ka kaugvisete näol. Bravuurikalt lülitus teisel poolajal mängu Hendrik Ruut, kes vähem kui minuti jooksul surus palli kolm korda efektselt korvi. Rapla juhtis enne otsustavat neljandikku 82:56. Viimased 10 minutit kulgesid resultatiivselt ning leegionäri Joseph Propheti vedamisel võitis Hito viimase vaatuse 28:25. Kogu mäng aga kindlalt TYCO Raplale 107:83.

TYCO Rapla poolelt jõudsid kahekohalise punktisummani 5 meest. Dusan Sisic tõi 20 punkti, Žiga Fifolt ja Rait-Riivo Laane lisasid 19, Fifolt võttis maha ka 12 lauapalli, Laane aga 7 lauapalli ja andis ka 9 korvisöötu. Sven Kaldre lisas 18 ja Martin Paasoja 14 punkti. Vastaste resultatiivseim oli Joseph Prophet 33 silmaga.

Järgmine kodumäng ehk põhiturniiri viimane kohtumine leiab aset saabuval esmaspäeval, 7.aprill. TYCO Rapla vastaseks on ei keegi muu kui valitsev Eesti meister BC Kalev/Cramo. Mäng algab kell 19:30.