Avis
89:83
02.04.2017, 17:00
CRAMO VASTU VÕIM EI HAKANUD

7.aprillil võõrustas TYCO Rapla põhiturniiri viimases kohtumises BC Kalev/Cramot. Valitseva Eesti meistri vastu tehti hea esimene poolaeg, kuid mängu teises pooles pani eeldatav favoriit oma paremuse maksma.
                                                                        Mängu esimestel minutitel olid veidi kindlamad BC Kalev/Cramo mehed, kuid seejärel kosus ka TYCO Rapla. Avaveerandi võitis Cramo minimaalse eduga 21:20. Ka teisel neljandikul võis näha võrdset mängu ning TYCO Rapla oli mitmeid kordi liidrirollis. Poolaja lõpuks oli Cramo siiski juhtimas 43:38.

Nagu tihti kipub korvpallis olema, pani ka seekord kolmas veerand mängusaatuse paika. TYCO Rapla jäi hätta rünnakute lahendamisega ning Kalev/Cramo alustas neljandikku 15:2 spurdiga. Veerandaja lõpuks oldi juhtimas 63:44.

Kolmanda ja neljandi veerandi vahel leidis traditsiooniliselt aset Vici viskevõistlus, mille jackpot oli kasvanud 800 euroni. Viskama sai asuda üks BC Kalev/Cramo fänn, kes eelvooru kindlamailt läbis. Keskjoonelt teele saadetud vise pani nii mõnelgi saalis olijal südame lööke vahele jätma. 800€ väärt vise keeras korvi rõnga pealt end välja ning seega jäi sel korral Vici jackpot välja andmata.

Nüüd naaseme tagasi kohtumise juurde. Neljandal veerandil oli kodumeeskond mängus tagasi, kuid suuremat pööret ei õnnestunud mängukäiku siiski tuua. TYCO Rapla pidi tunnistama favoriidi paremust 59:82.

TYCO resultatiivseim oli Rait-Riivo Laane 15 punktiga, Dušan Sisic ja Martin Dorbek lisasid 10 silma. Cramo poolelt oli suurim skoorija Frank Elegar 15 punktiga.

BC Kalev/Cramoga on TYCO Raplal võimalus kohtuda veel vähemalt kolmel korral – vastamisi minnakse Alexela meistriliiga veerandfinaalis. Mängude täpne graafik on selgumisel.