Eile, 25.01 kohtusid Balti liiga otsustavas mängus AVIS UTILITAS Rapla ja Valgevene meeskond Tsmoki-Minsk. Kuigi Rapla oli play-off koha juba varasemalt kindlustanud, siis oli nüüd oluline kindlustada ka võimalikult kõrge asetus nelja parima võistkonna seas. Esimene poolaeg oli väga tasavägine, kuid teisel poolajal pani Rapla oma sõna maksma ning tagas 93:68 võiduga alagrupi kolmanda koha.
Mängust: AVIS UTILITAS Rapla algviisikus jooksid väljakule Devonte Upson, Gert Dorbek, Indrek Kajupank, Dominique Hawkins ja Sven Kaldre. Rapla alustas mängu enesekindlalt ning läks esimese kahe ja poole minutiga juhtima 7:1. Vastaste 6:0 spurdi järel oli veerandi keskel seis viigis 7:7. Järgnes jällegi Rapla 6:0 spurt, millele Tsmoki vastas kolmese ja kahesega ning olime juhtimas vaid ühe punktiga 13:12. Esimese veerandi lõpetas Rapla omakorda 8:0 spurdiga ning viimasel sekundil tabanud Cressleri kolmene kasvatas meie edu üheksale punktile 21:12.
Teise veerandi algul tegid jällegi vastased 6:0 spurdi, mis vähendas meie edu kolmele punktile 23:20. Rapla mängijad asusid kiirelt olukorda parandama ning kasvatasid vahe seitsmele punktile 27:20. Valgevenelased võitlesid seepeale veelgi visamalt ning vahe oli kiiresti nüüd juba vaid kaks punkti 27:25. Teise veerandi kaotasime 13:20, kuid kokkuvõttes esimese poolaja võitsime siiski kahe punktiga 34:32.
Kolmandal veerandil sai Rapla enesekindluse tagasi ning vahe hakkas järjest enam suurenema. Veerandaja keskel oli Rapla edu juba üheksa punkti 49:40. Kuigi võit ei olnud veel kindel, siis oli kolmanda veerandi lõppedes olukord Rapla jaoks soodne ning viimasele veerandile mindi vastu eduseisul 64:53.
Neljandal veerandil pani Rapla täiskäigul edasi ning Tsmokil enam mängu tagasi tulla ei õnnestunud. Mäng lõppes Rapla 25 punktise võiduga 93:68.

Mänguminuteid said sel korral kõik ülesantud mängijad, kellest resultatiivseimad olid Dominique Hawkins (19p, 5rs), Nolan Cressler (18p, 5rs), Devonte Upson (14p, 12lp), Kustas Põldoja (11p, 5lp) ja Sven Kaldre (10p)

Järgmine mäng juba kolmapäeval Leedus, kui Balti liiga põhiturniiri viimases mängus läheme vastamisi Siauliaiga.