Teisipäeval, 24. oktoobril, toimus Sadolin Spordihoones Balti liiga selle hooaja avamäng, kus läksid vastamisi Eesti meeskonnad AVIS UTILITAS Rapla ja Pärnu Sadam. Mäng kujunes vägagi tasavägiseks, kuid lõpuks pidime tunnistama vastaste 94:88 paremust.

Suur aitäh kõigile fännidele ja kaasaelajatele, kes tulid meid kodusaali toetama- teie toetus on meile alati väga tähtis!

Mängust:
Esimesel veerandajal andis peatreener Aivar Kuusmaa mänguminuteid kõigile mängule üles antud mängijatele. Saime küll kiiresti oma mängu käima, kuid sama oli ka Pärnuga ning mäng kulges väga punkt-punktis. Veerandaja lõpus olime taga 23:25. Teisel veerandajal ei õnnestunud meil aga mitmeid rünnakuid realiseerida ning Pärnu jõudis selle arvelt kasvatada vahe kaheteistkümne punkti peale. Esimese poolaja lõpuks olime kaotusseisus 39:48.

Kolmanda veerandaja algul ei olnud suuri muutusi märgata ning mäng jätkus senises tempos. Umbes viis minutit enne lõppu said aga Rapla mehed uue hingamise ning tegid 10-0 spurdi. Nii mängijatele kui ka rahvale mõjus see märgatavalt ning usk võitu kasvas veelgi suuremaks. Veerandaja lõpp läks aga siiski vastastele 69:63. Viimane ja otsustav veerandaeg kulges esialgu taas punkt-punktis. Pärnu Sadamal õnnestus siiski paaripunktiline edu tekitada ja seda hoida. Mängu lõppedes pidime tunnistama Pärnu 94:88 paremust. Meie resultatiivsemad olid Nolan Cressler (21p, 7rs), Devonte Upson (17p, 7lp) ja Indrek Kajupank (12p).

Järgmine mäng juba sel laupäeval, kui Alexela Korvpalli Meistriliigas läheme vastamisi BC Valga-Valka/Maks&Mooritsaga. Mäng algab Sadolin Spordihoones kell 17:00.