Laupäeval, 10. veebruaril kohtusid Alexela Korvpalli Meistriliigas sel hooajal kolmandat korda Pärnu Sadam ja AVIS UTILITAS Rapla. Pärnu Spordihallis toimunud lahing oli pingeline ja tasavägine, kuid mängu lõpus suutis siiski Rapla oma paremuse maksma panna ning mängu võita 75:70.

Mängust:
Rapla algviisikus jooksid väljakule Devonte Upson, Indrek Kajupank, Nolan Cressler, Dominique Hawkins ja Sven Kaldre. Mängu algus kujunes väga raskeks ja kulges punkt-punktis. Esimese veerandi lõpuks oligi Rapla edu vaid üks punkt 15:14. Sama jätkus ka teisel veerandajal, kuni viimasel minutil tabasid jätjest Dorbeku kolmene ja Hawkinsi kahene, mille järel olime kasvatanud veidi suurema vahe ja esimese poolaja võitnud kuue punktiga 38:32.

Kolmanda veerandi keskel õnnestus Pärnul mäng taas tasavägisemaks ajada ning seis oli viigis 47:47. Veerandi võitiski Pärnu 18:16, kuid Rapla oli sellele vaatamata kolme veerandi kokkuvõttes juhtpositsioonil 54:50. Viimasel veerandil jätkas Pärnu visa vastupanu osutamist ning Rapla edu püsis ohtlikult väike. Kaldre, Dorbek, Voolaid ja Kajupank tabasid aga õigel hetkel olulised korvid ning Rapla pani lõpuks oma paremuse maksma 75:70.

Meie resultatiivseimad olid Gert Dorbek (22p), Dominique Hawkins (13p, 10rs), Nolan Cressler (13p) ja Sven Kaldre (12p).

Järgmine mäng nüüd alles 28. veebruaril, kui Balti liiga esimeses play-off mängus läheme kodusaalis vastamisi Tartu Ülikooliga. Näeme saalis!