Kolmapäeval, 18. oktoobril, pidas AVIS UTILITAS Rapla tulise lahingu Pärnu Sadamaga. Mäng kulges justkui Ameerika mägedel ning pakkus pealtvaatajatele rohkelt närvikõdi, kuid lõpuks suutsime siiski oma paremuse maksma panna ning võitsime mängu 78:73.

Suur aitäh kõigile fännidele ja kaasaelajatele, kes tulid meid Pärnu Spordihalli toetama!

Mängust:
Esimesed minutid olid väga paljulubavad, sest kiiresti õnnestus meil minna juhtima 11:0. Rõõmustada oli aga veel vara, sest väga kiiresti hakkasid vastased järele tulema ning esimene veerandaeg lõppes viigiga 20:20. Pärnu Sadam jätkas samas tempos ka teisel veerandajal, kuid me ei suutnud kuidagi sammu pidada ning viskasime kokku vaid 9 punkti. Vahe aina kasvas ning esimese poolaja lõpus oli tablool valus kaotusseis 29:47.

Teiseks poolajaks tegime olulised järeldused ja muudatused, mis tõid meid taas mängu tagasi. Vastastel oli märgatavalt keerulisem mängida ning meie hakkasime vaikselt oma rütmi tagasi saama. Olulise tähtsusega olid kindlasti meeskonna kapteni Indrek Kajupanga kolm tabavat kolmepunktiviset. Veerandaja lõpuks olime suutnud vähendada vahe kaheksale punktile ning olime taga vaid 53:61. Viimane veerandaeg kulges küllaltki tasavägiselt, kuid viimastel minutitel suutsime siiski oma sõna maksma panna ja lõppskooriks jäi 78:73. Meie resultatiivseimad olid Nolan Cressler (24p, 6lp), Indrek Kajupank (19p, 9lp) ja Devonte Upson (14p).
Pärnu Sadamaga kohtume uuesti juba tuleval teisipäeval Sadolin Spordihoones, et pidada maha Balti liiga selle hooaja esimene mäng.