Eile, 03.02 läksid Sadolin Spordihoones vastamisi eelmise aasta Alexela Korvpalli Meistriliiga finalistid AVIS UTILITAS Rapla ja BC Kalev/Cramo. Mängu avaveerandil pakkus tasavägine mäng küllaga põnevust, kuid kahjuks järgnevatel mänguminutitel hakkas Cramo järjest enam klassi näitama ning võitis mängu kindlalt 100:65.

Vaatamata raskele mängule oli Sadolin Spordihoones vägev korvpalliõhtu – esines The Notes, toimus Vähiravifondi Kingitud Elu oksjon ja Balbiino lastevõistlus ning loositi välja nädalane Škoda Octavia kasutusõigus. Seejuures aga kõige tähtsam on see, et saal oli rahvast täis ning üheskoos veedeti sportlikult meelelahutuslik õhtupoolik.

Mängust:
AVIS UTILITAS Rapla algviisikus jooksid väljakule Devonte Upson, Indrek Kajupan, Nolan Cressler, Dominique Hawkins ja Sven Kaldre. Esimesel veerandil tegid Rapla mehed väga head tööd nii ründes kui ka kaitses ning seis püsis tasavägine. Veerandi teises pooles hakkas küll Cramo edu kasvama, kuid esimene veerandaega lõppes vaid tallinlaste 7-puntilise eduga 26:19. Teist veerandit alustasid vastased valusa 7:0 spurdiga, millele veerandi jooksul järgnes veel mitmeid väikesi spurte. Teise veerandi lõpuks Raplal enam Cramot kinni püüda ei õnnestunud ning veerandi võitis Cramo 31:16. Esimese poolaja järgsele vaheajale läks seega Rapla nüüd juba 22-punktilises kaotusseisus 35:57.

Kolmandal veerandil jätkas Rapla vaatamata kaotusseisule pingutamist, kuid Cramol õnnestus vahet veelgi kasvatada ja võit kindlustada. Veerandaja võitis Cramo 21:12 ning kolme veerandi järel oli nende eduseis 78:47. Ka viimasel veerandil enam suuri muutusi ei toimunud ning vastu tuli sel korral võtta kindel kaotus 65:100.

Rapla resultatiivseimad olid Dominique Hawkins (21p, 4rs) ja Indrek Kajupank (13p).

Järgmine mäng juba laupäeval, kui koduses liigas läheme vastamisi Pärnu Sadamaga. Kohtumine algab Pärnu Spordihallis kell 17:00.