Eile, 20. jaanuaril kohtus Sadolin Spordihoones eelmise hooaja poolfinaalipaar AVIS UTILITAS Rapla ja Tartu Ülikool. Kuigi varasemalt on võistkonnad mänginud küllaltki võrdselt ning omavahelistes mängudes on mõlemad ühe võidu kirja saanud, siis sel korral haaras Tartu väga kiirelt initsiatiivi ning Raplal tuli tunnistada vastaste paremust 89:73.

Mängust:
AVIS UTILITAS Rapla algviisikus jooksid väljakule Devonte Upson, Gert Dorbek, Indrek Kajupank, Nolan Cressler ja Dominique Hawkins. Mäng algas väga pingeliselt ning Tartul õnnestus vaikselt hakata edumaad kasvatama. Esimese veerandaja lõppedes oli Tartu edu 13 punkti 27:14. Teise veerandi esimestel minutitel õnnestus Tartul kasvatada vahe juba 18 punktile, kuid Kajupanga kaks järjestikust kolmest ning Upsoni kaks järjestikust kahest ja vabavise tõid meid kiiresti mängu tagasi. Veerandaja keskel oli Tartu edu vähenenud kuuele punktile 35:29. Kuigi teise veerandi võitsime 23:19, siis olime esimese poolaja lõppedes siiski 9 punktiga taga 37:46.

Teise poolaja algul tõid Kajupanga järjekordsed kaks kolmepunktiviset meid mängu tagasi ning vahe oli vaid 3 punkti 45:48. Kahjuks tabasid hästi ka vastaste kolmesed ning veerandaja lõpuks oli Tartu edu kasvanud taas 12 punktile 69:57. Viimasel veerandil ei õnnestunud meil Tartut enam kordagi kinni püüda ning sel korral tuli kodusaalis võtta vastu kaotus 73:89.

Meie resultatiivseimad olid Indrek Kajupank (20p), Devonte Upson (15p, 10lp), Nolan Cressler (14p) ja Dominique Hawkins (14p, 6rs).

Järgmine mäng juba neljapäeval, kui Balti liigas läheme vastamisi Tsmoki-Minskiga. Kohtumine algab Sadolin Spordihoones kell 18:30.