Eile, 17. veebruaril, kohtusime vahegrupi mängude raames teist korda KK Tallinn naiskonnaga. Esimesest mängust võõrsil oli Raplal kaasa võtta 13-punktiline paremus.

Mängu algus oli jõuline ja intensiivne. Esimese veerandi esimene pool kulges punkt-punktis mängides. Ometi suutis Rapla esimese veerandi  seisuks vormistada 24:12 ülekaalu. Mängu teine veerand oli tasavägine, ent esimesel veerandil sisse mängitud 12-punktiline edu viis kodunaiskonna poolajaks juhtima (40:29). Kolmanda veerandi lõpuks suutis Payless Rapla naiskond edu säilitada, ent vastane oli tulnud tunduvalt lähemale ning seetõttu tuli viimasele veerandile vastu minna vaid 54:49 eduseisul. Neljandal veerandil tabasid paremini ka vastaste nii-öelda võtmemängijad ning samuti eksis Rapla naiskond mõnedes olukordades, mis omakorda tõi vastase meile lähemale ning viimastel minutitel läks vastane veel juhtimagi. Viimasel paaril minutil, olles kaotusseisus, tegi vastane Kaia Millingule ebasportliku vea ning Kaia tabas 2+1 rünnaku. Pall kuulus meile aga eksisime viskel ning ka lauda ei õnnestunud Raplal kätte saada. Viimase sekundi kolmepunktivise vastastelt, vormistas lõplikuks seisuks 63:68 kaotuse Payless Raplale.

Kaia Milling tõi 18-punkti, teda toetas Kaari Kamp 11-punktiga ning Karin Lipstuhl ja Kerli Haas lisasid kumbki 8-punkti.

Selle kaotuse järel püsime vahegrupis siiski teisel kohal. Kolmapäeval mängime Sadolin Spordihoones kell 18:45  OSK naiskonnaga. Viimasena nimetatud kohtumine meie positsiooni vahegrupis ilmselt ei muuda, ent siiski läheb Payless Rapla naiskond OSK vastu endast kõike andma.