Eile, 17.aprillil, alistasime teises veerandfinaal kohtumises Keila KK naiskonna. Tegemist oli viimase kodumänguga, sest nüüd liigume 28. ja 29.aprillil peetavasse OlyBet Naiste Korvpalli Meistriliiga final-fouri!

Mängu algus oli tasavägine, ent tõi esimese veerandi lõpuks kõige minimaalsema võidu siiski Payless Raplale (14:13). Võib öelda, et suuresti teisel veerandil otsustasime taaskord mängu saatuse ära, kui võitsime selle 28:10. See tähendas, et poolajale saime taastuma minna 42:23 eduseisus. Positiivne oli see, et kindlas eduseisus olles jagus mänguaega kõigile Alu Spordihoonesse tulnud naiskonna liikmetele, kes kõik endast väljakul parima andsid. Kolmas veerand oli taaskord tasavägine, et suutsime selle siiski võita (14:12). Neljandale ja otsustavale veerandile läksime seega vastu 56:35 juhtimisel. Neljandal veerandil olid teravamad vastased ning selle veerandi võit kuulus Keilale (17:11). Mängu lõplikuks tulemuseks kuulus aga kindel võit Raplale (67:52). See omakorda tähendas kahe mängu kokkuvõttes 34-punktilist paremust Payless Rapla naiskonnale.

Enim statistikat tegid täna Kaia Milling (18p, 7rs, 6lp, 5vl) ja Karin Lipstuhl (12p, 7vl, 6lp, 3bl). Eriti silmapaistev oli aga naiskonna vabavisete tabavus: 17/17! Vabaviske joonel olid eksimatud Karin Lipstuhl (6/6), Brit Aller (4/4), Kaari Kamp (2/2), Laura Tamm (2/2), Tiina Traumann (2/2) ning Kaia Milling (1/1).

Veerandfinaali võit tähendab, et Rapla naiskond on esindatud OlyBet Naiste Korvpalli Meistriliiga final-fouris! 28. aprillil minnakse Kalevi Spordihallis toimuvas poolfinaalis vastamisi Eesti-Läti Ühisliigas mänginud Tallinna Ülikooli naiskonnaga. Mäng ei saa kindlasti olema kerge ning kõigi toetajate ja fännide kohalolu on naiskonnale suuresti abiks!

Ootame Teid meile kaasa elama ning võtame üheskoos sellest hooajast maksimumi!