Eile alanud AVIS UTILITAS Rapla ja Tartu Ülikooli poolfinaalseeria esimene mäng kujunes korralikeks Ameerika mägedeks ning põnevust jagus küllaga. Kui poolajal olime taga 20 punktiga, siis viimase veerandi keskel saime vahe 3 punkti peale. Sel korral tuli siiski vastu võtta 63:75 kaotus, aga teame väga hästi, et seeria käib kolme võiduni ja usume, et kodusaalis oleme homme suutelised veelgi kõvema lahingu andma! Tule kindlasti kohale ja aitame meeskonnal seeria viigistada!

Mängust:
AVIS UTILITAS Rapla algviisikus jooksid väljakule Devonte Upson, Indrek Kajupank, Nolan Cressler, Dominique Hawkins ja Sven Kaldre. Mäng algas küllaltki tasavägiselt. Raplal õnnestus küll teha väike 7:0 vahespurt ning minna juhtima 9:5, kuid tartlased vastasid kiiresti omakorda 7:0 vahespurdiga ja läksid juhtima 12:9. Esimese veerand võitis Tartu Ülikool 21:15.

Teine veerand algas Soku kahesega, millele meie poolt vastas kohe Kajupank kahesega. Siis õnnestus aga Sokul tabada kolm kolmepunktiviset järjest ning meie kaotusseis oli nüüd 15 punkti 17:32. Meil õnnestus küll veerandi jooksul hetkeks vahe 12 punkti peale saada, kuid veerandi lõpuks oli Tartu edu kahjuks juba 20 punkti 46:26.

Peale poolaja vaheajalt naasmist oli Rapla vaatamata halvale seisul valmis edasi võitlema. 9:0 vahespurdi järel olime nüüd taga 11 punktiga 39:50. Veerand jätkus küllaltki korvivaeselt. Kolmanda veerandaja oli võitnud Rapla korvpallimeeskond 16:11 ning oli kaotusseisus 15 punktiga 42:57.

Viimane ja otsustav veerand algas meie jaoks Cressleri tabava kolmesega, millele vastased vastasid pealtpanekuga. Siis õnnestus Raplal ootamatult teha 11:0 vahespurt ja vähendada vahe vaid 3 punkti peale 56:59! Mängida oli jäänud veel umbes viis ja pool minutit. Vastaste tabavad kolmesed olid nendel hetkedel eriti valusad. Kolm minutit enne mängu lõppu oli meie kaotusseis nüüd juba 9 punkti 59:68. Tartu ei lasknud enam veerandi alguses juhtunul korduda ning mängu lõpus tabanud vastaste kahese järel olime poolfinaali esimese mängu kaotanud 63:75. Teise poolajaga tõestasime aga kindlasti paljudele, et suudame Tartule konkurentsi pakkuda ning oodata on põnevat poolfinaalseeriat!

Meie resultatiivseimad olid Dominique Hawkins (15p, 5lp, 4rs), Nolan Cressler (14p, 6lp), Devonte Upson (13p, 8lp), Domagoj Bubalo (10p, 3lp) ja Indrek Kajupank (6p, 5lp).

Poolfinaali teine mäng juba sel reedel Rapla kodusaalis. Tule kindlasti saali, korraldame vägeva korvpallimöllu ja aitame meeskonnal seeria viigistada!!! Kohtumine algab Sadolin Spordihoones kell 19:10. Ole kohal!