Eile, 21. novembril, toimus Kristiine PMMs Karikavõistluste esimene poolfinaal, kus mindi vastamisi G4S Noorteliiga võistkonnaga. Nimetatud võistkond mängib sel hooajal I divisionis, mis tähendab, et osaletakse ka Eesti-Läti Ühisliigas.

Mängu alustuseks said Payless Rapla naised visata 3×4 kolmepunktiviset, sest Rapla naiskond asetseb erinevalt G4S tüdrukutest II divisjonis. Kaia tabas 4/2, Kadri 4/2 ning Katarina 4/3 viset, mis tähendas, et mängu alustasime 21:0 eduseisus.  Esimene veerand kulges üpriski võrdselt. G4S võitis selle 15:21, mis tähendas, et teisele veerandile läksime vastu 36:21 eduseisus. Teisel veerandil tabasid vastased meist tunduvalt paremini ning poolajale pidime minema 41:44 kaotusseisus. Kolmandal veerandil olid mõlemad naiskonnad korvide viskamisel pigem tagasihoidlikud, ent jällegi kuulus võit G4Sile (7:15). Viimasel veerandil jagus aga mängu rohkem, kui nii mõnigi pealtvaataja oleks ilmselt osanud oodata. Rapla naised hakkasid tabama nii kaugemaid-, keskpositsiooni-, kui ka vabaviskeid ning viimasel minutil ei lastud G4Sil enam korve saada, mis tähendas Rapla jaoks 19:6 veerandaja võitu. Lõplik tulemus oli seega Rapla kasuks 67:65!

Meie parimad punktitoojad olid Kaia Milling (22p),  Kerli Haas (12p), Katarina Tamm (11p) ja Kadri Kruusimägi (11p). See omakorda tähendab, et järgmise kohtumise võib Rapla kaotada maksimaalselt 1-punktiga, et tagada pääs Karikavõistluste finaali!

Järgmine poolfinaali kohtumine peetakse tuleval kolmapäeval, 29. novembril, kell 18:30 Rapla Sadolini Spordihoones. Teie kõikide toetus ja kohalolu on meile sellel mängul ääretult tähtis ning vajalik! Olete kõik sellel päeval meie kodusaali vägagi oodatud!