Eile, 7. veebruaril, läks naiskond kodusaalis vastamisi Keila Korvpallikooli võistkonnaga. Hooaja esimesest välismängust oli sama naiskonna vastu kaasa võtta 2-punktiline võit. Eilne mäng ei olnud sugugi kergem ning võitja otsustati alles mängu viimastel minutitel.

Esimene veerand kulges tasavägiselt, kuid Rapla naiskond suutis võtta teisele veerandile kaasa napi 17:15 võidu. Teisel veerandil tabas meie naiskond sama palju korve ning see tõi poolajaks 34:27 eduseisu. Ka kolmas veerand mängiti peaaegu viiki, kui Rapla tabas 10 ning Keila 15 punkti. See tähendas, et viimasele veerandajale vastu minnes oli eduseis kahanenud 7-punktilt 2-punktile (44:42). Seega võib öelda, et mängu tulemuse otsustas suuresti neljas veerandaeg. Veel esimesed minutid viimasest veerandajast kulgesid punkt-punktis, ent mängu lõpuminutitel näitas kodunaiskond suuremat tahet, täpsust ja võitluslikkust. See tõi mängu lõplikuks seisuks 65:50 ning võit kuulus Payless Rapla korvpallinaiskonnale.

Rapla parimatena tõid selles mängus enim punkte meie kogenuimad mängijad Kaia Milling (18p) ja Kerli Haas (12p). Neid toetasid veel Katarina Tamm (9p), Karin Lipstuhl (8p), Kadri Kruusimägi (7p), Erle Jaanus, Brit Aller ja Tiina Traumann lisasid kõik 3 punkti ning käe sai valgeks ka Reelika Laes (2p).

Järgmised kolm vahegrupi mängu peame samuti juba veebruarikuu jooksul.