Möödunud laupäeval, 18. novembril, pidas naiskond oma viimase alagrupi mängu. Vastamisi mindi Parksepa Keskkoolis Parksepa SK/Võru naiskonnaga. Eelnevalt olime kogunud neljast mängust neli võitu, seega võit Parksepa üle tähendanuks alagrupi kindlat võitu. Esimene veerand kulges korvidevaeselt mõlemal naiskonnal. Rapla oli skooriliselt veidi parem (11:8). Teisel veerandil tabas Rapla juba paremini ning poolajale saadi minna 27:13 eduseisus. Parksepa naised enam Raplale järele ei jõudnudki ning kolmanda veerandi lõpuks oli tablool 42:23 Rapla poolt vaadatuna. Neljas veerand oli samuti Rapla poolt korvidevaene, ent võit kuulus just Raplale 51:33. Seekord olid naiskonna täpseimad 8 punktiga Kaia, Karin ning Kaari, 7 punkti lisas Reelika, 6 punkti tõid võrdselt Brit ja Kerli ning Katarina ja Kadri panustasid mõlemad 4 punkti. Nii siis kuulub OlyBet Naiste Korvpalli Meistriliiga teise divisjoni B alagrupi võit just Payless Rapla naiskonnale.

Järgmine kohtumine toimub juba homme, 21. novembril kell 18:00 Kristiine Pallimängude Majas, kui karikapoolfinaali esimeses kohtumises minnakse vastamisi G4S Noorteliiga neidudega.

Seejärel liigume alagrupi mängudelt vahegrupi mängudele, kus A ja B alagrupi kolm paremat võistkonda liiguvad C gruppi, et siis mängida omavahel läbi nii kodus kui võõrsil.