1. novembril kohtus Payless Rapla esiliiga võistkond kodusaalis Tähtvere naiskonnaga. Kohtumise algusest saati oli tunda, et näha saab tasavägist ja hingestatud mängu. Esimese punktiderohke veerandi võitis vastasnaiskond 20:25 seisul. Teisel veerandil tuli Rapla naiskond aga Tähtverele kannule ning võitis selle 14:10- seega mindi poolajale 34:35 kaotusseisul. Sarnaselt teisele veerandile pani Rapla oma paremuse maksma nii kolmandal kui ka neljandal veerandajal, mis võideti seisudega 16:11 ning 10:8. Vastane teenis küll antud mängus 44 vabaviset, kuid tabas neid vaid 20. Kokkuvõttes tasavägine võit Raplale seisuga 60:54. Meie parimad punktitoojad olid Kerli Haas (15p), Karin Lipstuhl (13p) ning Kaia Milling (10p).

Antud mängu järel on Rapla naiskond alistanud siiani kõik kolm vastast: Pärnu, Keila ning Tähtvere. Uuel nädalal kohtutakse kodusaalis Eesti Maaülikooliga ning ülejärgmisel nädalal sõidetakse külla Parksepa naiskonnale.