Eile, 24. märtsil kohtusid Audentese Spordikeskuses turniiritabeli viimane koht G4S Noorteliiga ja kolmandat kohta hoidev AVIS UTILITAS Rapla. Head mängu näidanud noortega oli Raplal esimesel poolajal suuri raskusi, kuid kokkuvõttes saadi siiski turniiritabelisse olulised võidupunktid kirja skooriga 103:80.

Mängust:
AVIS UTILITAS Rapla algviisikus jooksid väljakule Devonte Upson, Kustas Põldoja, Indrek Kajupank, Dominique Hawkins ja Sven Kaldre.

Esimestel minutitel sai Rapla väga hea hooga minema, kui Kaldre tabas kaks kolmest ja Upson ühe kahese ning mängu oldi juhtimas 8:0. Olukord muutus aga kiirelt, sest peagi õnnestus ka vastastel teha 6:0 spurt, millele varsti järgnes 9:0 spurt. See tähendas, et Rapla oli 5 punktiga kaotusseisus 13:18. Esimene veerand lõppes siiski viigiseisul 22:22.

Tasavägine mäng jätkus ka teise veerandi esimesed 6 minutit, siis teenis Rapla järjest 9 punkti ning oli läinud 8 punktiga juhtima 45:37. Esimese poolaja lõpuks oli Rapla kindlustanud 12-punktilise edu, kuid täiesti ootamatult tabas viimasel hetkel teiselt väljaku poolelt teele pandud vastaste kaugvise ning Rapla edu vähenes 8 punktile 42:50.

Kolmandat veerandit alustas Rapla kohe jõuliselt 9:0 spurdiga, millega kasvatati edu 17 punktile 59:42. Sarnane edu püsis veerandaja lõpuni ning Rapla oli juhtimas 76:59.

Viimasel veerandil oli võitja küll selge, kuid G4S noored pingutasid edasi. Veerandit alustasid nad 5:0 spurdiga, mille järel oli seis 64:78. Rapla vastas peagi 8:0 spurdiga ja kasvatas nüüd edu 22 punktile 92:70. Kuigi mäng algas väga raskelt, siis kokkuvõttes võitsime 23 punktiga 103:80 ning saime tunriiritabelisse kirja olulised võidupunktid.

Rapla resultatiivseimad olid Domagoj Bubalo (18p, 8lp), Dominique Hawkins (18p, 4rs), Nolan Cressler (16p, 4rs), Gert Dorbek (12p) ja Sven Kaldre (10p).

Järgmine mäng taas laupäeval, kui kodusaalis läheme vastamisi BC Valga-Valka/Maks&Mooritsaga. Näeme saalis!