Meie U16 tüdrukud pidasid kodusaalis 11.märtsil oma eelviimase EMV vahegrupi mängu Parksepa SK /Võruga. Mängu alguseks olid pikalt sõidult tulnud vastased hästi valmis ja avaminutid kujunesid tasavägiseks, kuid mängu edenedes näitasid meie tüdrukud kindlamat ja ühtlasemat tegutsemist ning mäng võideti küllalt kindlalt 89:50. Tahaksin kiita tüdrukute võistkondlikku ründemängu esimesel poolajal, kus väga hästi peeti treeneri korraldustest kinni. Teisel poolajal oli seevastu näha aga paremaid individuaalseid sooritusi ja ka hästi lahendatud kiirrünnakuid. Huvitavaks muutis aga kohtumise asjaolu, et kohtunike stiil väljakul oli tavapärasest veidi erinev. Mängu kestus lähenes kokku 1tunni ja 50minutile ning Rapla tüdrukud suutsid teha kokku 40 isiklikku viga, sh täitsid viie vea limiidi Raplal viis mängijat. Keskmine näitaja selles vanuses(ja nii ka Rapla võistkonnal)jääb üldjuhul 20 ringi.
Kindlasti ei ole see kriitika kohtunike tööle, vaid põnevad faktid, mis mängu iseloomustasid. Mängijatel ja treeneritel tulebki arendada oma oskust mängida vastavalt sellele, kuidas kohtunikud nö lubavad.
Mängu kokkuvõte peatreener Kaia Millingult.