Treenerid Allar-Raul Antson ja Kaur Heinaru on end nüüdseks möödunud nädalavahetusel toimunud Tartu Basket Cup 2018st välja puhanud ning võtavad osalenud võistkondade tulemused kokku järgmiselt:
Allar U14 poistest: “Esimene mäng venelaste SK Ekspress´i vastu oli üldjoontes tasavägine, kuid allajäämine lauapalli võitluses tõi meile kaotuse 39:52. Päeva teine mäng oli samuti idanaabrite vastu, BK Junost. Poisid olid mänguks hästi häälestatud, mil võit saadi numbritega 52:34.
Alagrupi kolmandas mängus oli vastaseks Rakvere/SK Tarvas. Kolm veerandaega mängiti punkt-punktis, samas III veerandi allajäämine 5:17 tagas ka kaotusenumbrid 31:45. Sõltumata kaotusest peab mängijaid kiitma, sest toimus nii palli kui ka mängijate liikumine ning viskekohad olid ilusti välja mängitud.
Seega alagrupis III koht, kuid ka I ja II koha võistkonnad ei olnud meist märgatavalt paremad.
NKa neljas mäng peetiidanaabrite vastu, mil vastasteks olid pikad ja tugevad poisid UHTA võistkonnast. Oskuste ja taktika poole pealt oli eelis Rapla mängijatel, kuid suur allajäämine taaskord lauavõistluses (13:41) tingis ka kaotuse numbrid 43:51. Jällegi, poisid olid pigem tublid, võitlesid ja näitasid küpset mängu, samas vastase pikkuse ja jõu vastu me seekord veel ei saanud. Seega viimane mäng toimus 7.-8. koha peale juba varasemalt tuttava BK Junosti vastu. 7. koht võeti tulemusega 43:21.
Treener Kaur Heinaruga täname kõiki lapsevanemaid, kes olid poistele kaasa elamas ja aitasid transpordi korraldusega.”

U11 poisse juhendanud Kaur: “Rapla KK U11 poisid osalesid nädalavahetusel Tartu Basket Cup-il. Võistkond koosnes Rapla KK ja Kohila SK noortest korvpalluritest. Alagrupis mängiti 3 mängu. Lätlaste I. Miglinieka võistkonna vastu alustati mängu hästi, paraku teisel poolajal meie mäng lagunes ja vastu tuli võtta kaotus 14:39.
BC Tartu esindusvõistkonna vastu meile erilist sõnaõigust ei jäetud, sellest mängust suur kaotus 12:80.
Soomlaste Karhulan Veikot`i vastu oli mäng väga tasavägine, mis kulmineerus lisaajaga. Kahjuks seekord kaotasime numbritega 37:40.
Seejärel läksime vastamisi lätlaste Ogrega, kus üsna tasavägises mängus jäime alla 31:51.
Turniiri viimases mängus läksime vastamisi taas soomlaste Karhulan Veikot võistkonnaga. Kuna alagrupis olime neile kaotanud ülimalt napilt lisaajal, siis nüüd oli suur soov neid võita. Mäng algaski hästi – võitsime avaveerandi 8 punktiga. Poolajaks oli mänguseis aga tasakaalustunud ja teine poolaeg kuulus juba soomlatele. Mängu kaotasime 27:42.
Lisaks korvpallile said meie võistkonna 4 mängijat osaleda ka osavusvõistluses, viskevõistluses ja donkamises. Viskevõistluses sai suurepärase II koha Karl Marcus Männa ja donkamises oli samuti üliheal II kohal Joonas Kruusimägi.
Turniir oli poistele kindlasti heaks motivaatoriks veel rohkem trenni teha. Nähti ära oma nõrgad küljed, mille kallal tulevikus rohkem vaeva näha. Kuigi kaotasime turniiril kõik mängud, pean siiski seda heaks õppetunniks. Samuti tahan kiita poisse suure võitluslikkuse eest ja vähetähtis pole ka poiste viisakas käitumine kogu turniiri vältel.
Võistkonda kuulusid Rapla KK-st Erik Paas, Hendrik Volbrück, Otto-Hans Mölder, Arko Paju, Gregor Tammik, Joonas Kruusimägi, Aron Terras ning Kohila SK-st Jaagup Pajumets, Mihkel Malv, Karl Suuroja, Karl Marcus Männa, Egert Mõistlik.”

Pildid: Allar-Raul Antson ja Tartu Basket Cup Facebook