Sarnaselt eilsele esindusmeeskonna esitlusele sai täna Rakveres U16 vanusegrupi poiste poolt ka nende kaotustelainele Eesti Meistrivõistlustel pandud põnev punkt.
Rakvere Tarvast võideti seisuga 71:70. Vigastuspausidelt naasesid täna Erik Pärnapuu ja Markus Ruubel ning ka Kardo Kilk on tasapisi paranemas ja panustab juba teist mängu. Kuni kolmanda veerandini juhtisid meie noormehed pidevalt peaaegu 20 punktiga, kuid sealt edasi saabus mõõn ning vastane kasutas olukorra ilusasti enda kasuks ära. Viimastel sekunditel oli aga õnn siiski meie poolel.
Tundub, et selle võistkonna eesmärk ongi viia alati oma fännid infarkti äärele ja ajada mängude lõpud pingeliseks. Täna mängiti väga võistkondlikult ning oma võimaluse platsil võistkonna tulemusse panustada said kõik kaasas olnud 10 mängijat.
Loodame, et suurem haiguste ja vigastuste periood hakkabki nüüd kõikidel meie tiimidel läbi saama. Järgmine kohtumine on poistel juba uue nädala laupäeval meie kodusaalis, kus võõrustatakse TTÜ noormehi. Poisid vajavad seal kindlasti teie tuge.
Homme kohtuvad U18 poisid kell 18:45 Alu Spordihoones Audentesega. Kas ka neil õnnestub äkki just homme oma kaotustelainele punkt panna. Koos saalitäie poolehoidjatega on see ehk isegi võimalik!