Nädalavahetuse esimeses mängus oli meie vastaseks Olybet Eesti-Läti Korvpalliliiga turniiritabelis teist kohta hoidev BK Ventspils, kes mängu esimesest hetkest peale pani oma paremuse maksma ning võitis mängu kindlalt 100:61. Haavu pole aga pikalt aega lakkuda, sest juba täna läheme võõrsil vastamisi BK Liepajaga. Mis halvasti, see uuesti!

Mängust:
AVIS UTILITAS Rapla algviisikus alustasid Rain Veideman, Hunter Mickelson, Indrek Kajupank, Dominique Hawkins ja Sven Kaldre. Mängu algus kulges meie jaoks väga raskelt, kui esimese kahe minutiga jäime taha 0:8. Hawkis avas nüüd ka meie skoori ja esimesed üheksa punkti just tema meeskonnale tõigi. Samal ajal olid vastased jõudnud aga visata juba 30 punkti ning kaks ja pool minutit enne veerandaja lõppu olime kaotusseisus 21 punktiga 9:30. Mickelson lisas veel meie skoorile kuus ja Ilves kaks punkti, kuid samal ajal tabasid ka vastaste visked. Esimese veerandi võitis Ventspils 35:17.

Teist veerandit alustas Mickelson kahesega, kuid sellele järgnes vastaste 9:0 vahespurt. Vastaste edu oli nüüd juba 25 punkti 44:19. Mäng jätkus tasavägisemalt, kuni veerandaja teises pooles õnnestus ka meil omakorda 9:0 vahespurt sooritada. Ventspilsi edu oli nüüd vähenenud 16-punktile 50:34. Teise veerandi kaotasime vaid ühe punktiga 19:20, kuid meie kaotusseis oli ikkagi valusad 19 punkti 36:55.

Kolmanda veerandaja algul tabas Mickelson kahese ja Kajupank kolmese ning meie kaotusseis oli vaid 14 punkti 41:55. Tõusis lootus, et mäng võib veel põnevaks muutuda. Järgnes kohe vastaste 6:0 vahespurt ning kahjuks kasvatasid vastased veerandi lõpuks oma edu 32-punktile 80:48.

Viimaseks veerandiks oli vastaste võit täiesti kindel ning AVIS UTILITAS Raplal tasus nüüd energiat säästes mäng lõpuni mängida. Neljanda veerandaja kaotasime 13:20 ning mängu lõppskooriks jäi meie poolt vaadatuna 61:100.

Meie resultatiivseimad olid kahekohaliste punktiskooridega Hunter Mickelson (22p, 9lp) ja Dominique Hawkins (14p).

Tänane BK Liepaja mäng algab kell 16:00 ning on nähtav Delfi.lv vahendusel. Ela meeskonnale kindlasti kaasa ning toome Lätist vähemalt ühed võidupunktid koju!