Kallid lastevanemad,

Rapla Korvpallikooli poolt läbi viidav korvpalliring on selleks hooajaks kõikides lasteaedades läbi saamas. Teie armsad lapsed on keskendumas viimastele kuudele lasteaialapsena ning uuel õppeaastal juba kooli siirdumas.

Soovime teile teada anda, et kel korvpalliisu täis ei saanud, neid ootame juba praegu ka meie Korvpallikooli treeningutesse. Mängulised treeningud kõige noorematele toimuvad meie toredate ja professionaalsete treenerite Kustas Põldoja ja Viljo Sinika käe all.

 

2010-2011 tüdrukute treeningud toimuvad:

Teisipäeval 13:15-14:15 Sadolin Spordihoone saalis (treener Viljo Sinikas)

Neljapäeval 14:00-15:15 Rapla Korvpallikooli saalis(treenerid Viljo Sinikas ja Kustas Põldoja) *trenn toimub koos noorimate poistega

Reedel 13:15-14:30 Rapla Korvpallikooli saalis (treener Viljo Sinikas)

Selle treeninggrupiga ootamegi juba liituma ka 2012 sünniaastaga tüdrukuid!

 

2011 poiste treeningud toimuvad:

Teisipäeval 13:00-14:00 Rapla Korvpallikooli saalis (treener Kustas Põldoja)

Neljapäeval 14:00-15:15 Rapla Korvpallikooli saalis(treenerid Kustas Põldoja ja Viljo Sinikas) *trenn toimub koos noorimate tüdrukutega

Reedel 14:15-15:30 Rapla Korvpallikooli saalis(treener Kustas Põldoja)  *trenn toimub koos 2010 poistega

Selle treeninggrupiga ootamegi juba liituma ka 2012 sünniaastaga poisse!

 

Kui teile tundub, et laps kõiki kolme treeningusse nädalas ei jõua, siis see ei ole probleemiks. Kui teie laps uute treenerite ja uue keskkonnaga harjumiseks kasvõi ühte treeningusse nädalas jõuab, on see talle kindlasti kasuks ja ka meile igati sobiv. Kuna esimene treeningkuu on Rapla Korvpallikoolis alati kõikidele tasuta, siis eelkooliealiste laste eest kuutasusid sel hooajal ei küsita.

Treeningud kestavad kevadeti mai lõpuni ning juulis sõidame laagrisse, millega julgemad kindlasti juba liituda saavad.

Augusti keskel alustame juba uue hooajaga ning kes veel kevadel korvpallitrenni ei jõua, neid ootame meie juurde augustis.

Kõik teie küsimused on oodatud raplakk@raplakk.ee ning telefonile 5541 216.

Oleksime tänulikud, kui saaksite enne treeningutega liitumist endast märku anda, et treener teaks uusi liitujaid oodata.

Kohtumiseni pallisaalis!