Eile, 12. veebruaril, läksime Kristiine Pallimängude Majas vastamisi A-alagrupi esikoha ning karikafinaali vastase OSK naiskonnaga.

Mängu algus oli Payless Rapla naiskonnale raske. Jäime tagaajaja rolli lausa 0:14. Kohati võib siin öelda, et lihtsalt meie visked ei tabanud, ent samas lasime vastastel saada lihtsaid punkte korvi alt. Seejärel aga saime ka meie oma mängu paremini käima ning kaotasime esimese veerandi vaid 13:15. Teisel veerandil suutsime OSK naiskonnaga samuti sammu pidada ning veerandaeg jäi viiki (13:13), mis tähendas, et poolajale läksime 26:28 kaotusseisus. Kolmandal veerandajal sujus meie mäng kõige paremini ning koostöö ja hea tabavus tõid enne otsustavat veerandaega tabloole 40:34 eduseisu. Viimasel veerandajal näitas paremust taaskord OSK naiskond ning mängu lõplikuks tulemuseks vormistasid vastased 56:51 võidu.

Ometi võime head meelt tunda selle üle, et erinevalt karikafinaalidest, suutsime täna terve mängu vastastel kannul püsida ning kindlasti annab see Rapla naiskonnale sihikindlust juurde.

Mängu parimatena jõudsid kahekohalise punktide summani Karin Lipstuhl (12p) ja Kaia Milling (10p).

Uus mäng juba sel laupäeval, kell 13:00, Alu Spordihoones, kui vastaseks on KK Tallinn naiskond.