Te soovite liituda korvpallikooli perega? Suurepärane!

Esialgu ei tule selleks teha muud kui tulla lihtsalt õigel ajal trenni kohale! Treenerid võtavad kõik liitujad hea meelega vastu ning selgitavad lähemalt, millist infot on trenniskäijal kohe vaja teada.

Uutele liitujatele on alati esimene kuu trenniskäimist tasuta, et nii laps kui vanemad saaksid veenduda, et Korvpallikool just täpselt õige koht on.

Kui otsus päriselt trenni tulla on küps, on õige hetk Rapla KK kodulehelt välja otsida Korvpallikooliga liitumise avaldus, vaadata üle meie andmekasutuse reeglid, miks mitte ka klubi põhikiri ja struktuur. Lisaks liitumise avaldusele palume me täita ankeedi keskkonnas Sportlyzer, mida meie treenerid kasutavad treeningplaanide koostamiseks-jälgimiseks ning vanemate ja treenerite vahelise suhtluse lihtsustamiseks. Sinna ülespandud kontaktinfot (meiliaadresse, telefoninumbreid) kasutame me vanematega kontakteerumiseks, niiet palun kindlustage, et info saaks kirja täpne.

Palun vaadake kindlasti üle ka meie spordiõppe eest tasumise kord ja tähtajad, kuna alates teisest treeningkuust kehtivad liitujale klubi tavapärased treeningtasud.

Lasteaia palliringiga liitumiseks saate kõik vajaliku lisainfo otse rühmast!

Juhul, kui miski protsessi juures jääb segaseks, võtke meiega kindlasti ühendust, aitame teid hea meelega.

Hooaja jooksul liitumiseks võib meile kindlasti kirjutada aadressil raplakk@raplakk.ee või helistada+3725541216, ühendust võib võtta ka otse treeneriga.

Tere tulemast Rapla Korvpallikooli!