II LIIGA PRONKS!

Konarlikult alanud hooaeg sai täna ilusa lõpu, kui pronksimängus võitsime Keila Korvpallikool II kindlalt 89:43. Hea töö, noormehed! 👊Meie võistkonna finaalturniiri kõige väärtuslikumaks mängijaks valiti Kardo Kilk🤩Suur aitäh kõigile, kes nii finaalturniiril kui ka kogu hooaja vältel on käinud meile kaasa elamas ja pöialt hoidnud!💙👏

BASKET.ee

Saku II liiga pronksimängus nägi Rapla Korvpallikooli jõudemonstratsiooni, kui kolmanda koha kohtumises alistati Keila Korvpallikool II koguni 89:43 (27:15, 27:9, 21:9, 14:10).

Kolmanda koha mängu alustas hoogsamalt Rapla, kes võitis esimese veerandi Keila vastu 27:15. Teisel veerandil Rapla hoog ei raugenud ning Keila ees mindi poolaja pausile 54:24 eduseisul. Riietusruumist tulles initsiatiiv ei muutunud ning viimasele 10 minutile läks Keila 42-puntkilises kaotusseisus. Rapla domineerimisel kulgenud kohtumine lõppes 89:43.

Rapla vedas võidule Kaarel Välb, kelle arvele jäi 27 punkti, 4 lauapalli ja 6 tulemuslikku söötu. Karmo Kilk lisas 15 ja Kardo Kilk 13 silma. Keila parimana sai ainsana kahekohalise punktisumma kokku Margus Pahv, kes kogus 15 punkti. Teda toetas 5 punktiga Juss-Joosep Jaagu.

Pronksi võitnud Rapla oli 48% ning selgelt parem kui Keilal 23%. Lauavõitlust kontrollis samuti Rapla, kes võitis selle 52:26. Pallikaotusi tegid mõlemad sama palju ehk 22.

“Pronks on küll kaelas, aga Viimsi vastu (poolfinaalis) oli valus kaotus. Saime viiega tappa, mäng käis üles alla, aga Viimsi tahtis finaalikohta rohkem ja selle nad võtsid ka. Täna läksime kohe agressiivselt peale ja mängisime oma kohad välja. Üritasime keilakad survega ära tappa ja seda me tegime ka,” kommenteeris Rapla tiimi poolel kõige väärtuslikuma mängija auhinna saanud Kardo Kilk.

Intervjuu keskel mööda kõndinud Rapla peatreener Indrek Ruut palus kindlasti märkida, et MVP auhind anti nende tiimis parima kaitsemängu, mitte ründemängu eest. Kilk muigas selle peale: “Mina annan endast väljakul maksimumi, vahet pole, kas rünnakul või kaitses. Mina üritan mängida nii hästi, kui suudan.” Küsimuse peale, kas kaitsemäng on kinni oskustes või tahtmises, sõnas Kilk veendunult: “Tahtmises! Mina tahan ja usun, et saan sellega ka hakkama.”