2020/2021 hooaja tunniplaanil saad jooksvalt silma peal hoida siin.

Poisid U18/II-liiga

Poisid U18/II-liiga

Treenerid: Toomas Annuk, Allar-Raul Antson

Esmaspäev 17:00-18:30 Sadolin Spordihoone (ÜKE)
Teisipäev 17:00-18:30 Sadolin Spordihoone
Kolmapäev 18:00-20:4 Sadolin Spordihoone
Neljapäev 16:15-17:45 Rapla Korvpallikool
Reede 19:0-20:35 Sadolin Spordihoone

Poisid U16 (2005-2006)

Poisid U16 (2005-2006)

Treener: Viljo Sinikas

Esmaspäev 16:00-18:00 Sadolin Spordihoone
Teisipäev 16:0-17:00 Sadolin Spordihoone (ÜKE)
Teisipäev 17:00-18:30 Rapla Korvpallikool
Kolmapäev 17:045-19:15 Rapla Korvpallikool
Neljapäev 16:00 -17:30 Sadolin Spordihoone (ÜKE)
Reede 16:00-17:00 Rapla Korvpallikool

Tüdrukud U16/U18

Tüdrukud U16/U18

Treener: Kaia Milling

Esmaspäev 16:30-18:00 Sadolin Spordihoone (ÜKE)
Teisipäev 18:30-20:00 Rapla Korvpallikool
Kolmapäev 16:00-18:30 Rapla Korvpallikool
Neljapäev 19:00-20:30 Rapla Korvpallikool
Reede 17:00-18:40 Rapla Korvpallikool
Laupäev 11:30-13:30 Sadolin Spordihoone

Poisid U14 (2007-2008)

Poisid U14 (2007-2008)

Treener: Allar-Raul Antson

Esmaspäev 17:45-19:15 Rapla Korvpallikool
Teisipäev 15:30-17:00 Sadolin Spordihoone (ÜKE)
Kolmapäev 16:15-17:45 Rapla Korvpallikool
Reede 17:30-19:00 Sadolin Spordihoone

Tüdrukud 2006-2007

Tüdrukud 2006-2007

Treener: Kaia Milling
Treener: Tiiu Kosk

Esmaspäev 15:30-17:00 Sadolin Spordihoone (ÜKE)
Teisipäev 15:30-17:00 Rapla Kesklinna Kool
Kolmapäev 15:00-17:00 Sadolin Spordihoone
Neljapäev 17:30-19:00 Rapla Korvpallikool
Reede 15:45-17:15 Rapla Korvpallikool

Poisid 2009-2010 I grupp

Poisid 2009-2010 I grupp

Treener: Kustas Põldoja

Esmaspäev 14:45-16:15 Rapla Korvpallikool
Teisipäev 14:30-16:00 Rapla Korvpallikool
Neljapäev 14:45-16:15 Rapla Korvpallikool
Reede 14:15-16:00 Sadolin Spordihoone

Poisid 2009-2010 II grupp

Poisid 2009-2010 II grupp

Treener: Jürgen Laars

Teisipäev 15:30-17:00 Sadolin Spordihoone
Kolmapäev 14:45-16:15 Rapla Korvpallikool
Neljapäev 15:00-16:30 Sadolin Spordihoone
Reede 14:15-16:00 Sadolin Spordihoone

Tüdrukud 2008-2009

Tüdrukud 2008-2009

Treener: Kustas Põldoja
Juhendaja: Katarina Tamm

Esmaspäev 16:15-17:45 Rapla Korvpallikool
Teisipäev 16:45-18:15 Rapla Korvpallikool
Neljapäev 16:30-18:00 Sadolin Spordihoone
Reede 15:00-16:30 Sadolin Spordihoone ÜKE

Poisid 2011-2012

Poisid 2011-2012

Treener: Kustas Põldoja

Teisipäev 13:45-15:15 Rapla Korvpallikool
Kolmapäev 14:30-16:00 Sadolin Spordihoone
Neljapäev 13:30-14:45 Sadolin Spordihoone

Tüdrukud 2010-2012

Tüdrukud 2010-2012

Treener: Viljo Sinikas

Esmaspäev 14:30-16:00 Sadolin Spordihoone
Neljapäev 14:30-16:00 Sadolin Spordihoone
Reede 14:45-16:00 Rapla Korvpallikool

Poisid 2013 ja nooremad

Poisid 2013 ja nooremad

Treener: Jürgen Laars

Teisipäev 13:45-15:00 Rapla Korvpallikool
Neljapäev 13:45-14:55 Rapla Korvpallikool
Reede 14:15-15:30 Rapla Korvpallikool

Tüdrukud 2013 ja nooremad

Tüdrukud 2013 ja nooremad

Treener: Viljo Sinikas
Juhendaja: Katarina Tamm

Esmaspäev 13:30-14:45 Rapla Korvpallikool
Teisipäev 14:45-15:30 Sadolini Spordihoone
Reede 13:45-14:45 Rapla Korvpallikool