2021/2022 hooaja tunniplaanil saad jooksvalt silma peal hoida siin.

Poisid U18/II liiga

Treenerid: Indrek Ruut, Allar-Raul Antson, Kustas Põldoja

E 18:00-19:15 (Rapla Vesiroosi kooli staadionil/terviseradadel)
T 18:00-20:15 (Sadolin Spordihoones)
N 18:00-20:00 (Sadolin Spordihoones)
R 19:00-20:30 (Sadolin Spordihoones)

Tüdrukud U19

Tüdrukud U19

Treenerid: Kaia Milling

E 16:30-18:00 (Sadolin Spordihoones)
T 18:30-20:15 (Korvpallikoolis)
K 15:45-18:00 (Korvpallikoolis)
N 19:15-20:45 (Korvpallikoolis)
R 17:30-19:00 (Korvpallikoolis)

Poisid U16 (2007-2008)

Poisid U16 (2007-2008)

Treener: Viljo Sinikas

E 16:30-18:00 (Rapla Korvpallikoolis)
T 16:00-18:30 (Vesiroosi kooli staadionil/Sadolin Spordihoones)
K 16:45-18:15 (Korvpallikoolis)
N 16:00-17:30 (Vesiroosi Kooli staadionil/terviseradadel)
R 16:15-17:45 (Rapla Korvpallikoolis)

Tüdrukud U16 (2007-2008)

Tüdrukud U16 (2007-2008)

Treenerid: Kaia Milling, Tiiu Kosk

E 16:30-18:00 (Sadolin Spordihoones)
T 15:45-17:30 (Rapla Kesklinna Koolis)
K 15:45-18:00 (Sadolin Spordihoones)
N 17:45-19:15 (Korvpallikoolis)
R 17:30-19:00 (Korvpallikoolis)

Poisid U14 (2009-2010)

Poisid U14 (2009-2010)

Treenerid: Allar-Raul Antson, Jürgen Laars, Toomas Annuk

E 16:00-18:00 (Sadolin Spordihoones)
T 15:30-17:00 (Vesiroosi Kooli staadionil/terviseradadel)
K 15:15-16:45 (Rapla Korvpallikoolis)
N 16:00-18:00 (Sadolin Spordihoones)
R 17:30-19:00 (Sadolin Spordihoones)

Tüdrukud U14 (2008-2009)

Tüdrukud U14 (2008-2009)

Treener: Kustas Põldoja

E 18:00-19:30 (Korvpallikoolis)
T 16:45-18:15 (Korvpallikoolis)
K 15:00-16:45 (Sadolin Spordihoones)
N 18:00-19:15 (Korvpallikoolis)
R 16:15-17:45 (Sadolin Spordihoones)

Poisid U12 (2010)

Treener: Kustas Põldoja

E 15:00-16:30 (Korvpallikoolis)
T 15:15-16:45 (Korvpallikoolis)
N 16:30-18:00 (Sadolin Spordihoones)
R 14:45-16:15 (Vesiroosi kooli staadionil/terviseradadel)

Poisid 2011-2012

Poisid 2011-2012

Treenerid: Jürgen Laars, Mihkel Ital

T 15:30-17:00 (Sadolin Spordihoones)
N 14:45-16:15 (Korvpallikoolis)
R 14:00-15:30 (Sadolin Spordihoones)

Tüdrukud 2010-2012

Tüdrukud 2010-2012

Treener: Viljo Sinikas

E 14:30-16:00 (Sadolin Spordihoones)
N 14:30-16:00 (Sadolin Spordihoones)
R 14:45-16:15 (Korvpallikoolis)

Poisid 2013 ja nooremad

Poisid 2013 ja nooremad

Treener: Jürgen Laars

T 14:15-15:30 (Sadolin Spordihoones)
K 14:00-15:15 (Korvpallikoolis)
R 13:30-14:45 (Korvpallikoolis)

Tüdrukud 2013 ja nooremad

Tüdrukud 2013 ja nooremad

Treener: Kaia Milling

T 14:00-15:15 (Korvpallikoolis)
N 13:30-14:45 (Korvpallikoolis)
R 13:30-14:45 (Korvpallikoolis)