Tulemused 15.-16.01

Sel nädalavahetusel olid võistlustules TU14, PU16, PU18 ja TU19 võistkonnad:

🏀 Aasta alguses on U16 noormehed mänginud kaks mängu ja pidanud tunnistama vastaste paremust. Positiivse poole pealt vaadates on saanud mänguaega nooremad mängijad, sest mõned olulised lülid taastuvad vigastustest.

🏀 Pühapäeval käisid U14 tüdrukud Abja-Paluojas mängimas Eesti meistrivõistluste põhiturniiri viimaseid mänge. Esimeses mängus Abja-Paluoja tüdrukute vastu teenisime kindla võidu. Teises mängus Pärnu tüdrukute vastu olime enamik mängust tagaajaja rollis. Veel neli minutit enne lõppu 8-punktilisest kaotusseisust suutsime jõuda olukordadeni, kust oleksime võinud ka juhtima asuda, kuid kahjuks kõlas lõpuvile liiga vara ja vastastel oli selleks hetkeks kaks punkti rohkem kui meil. Samadele vastastele olime kaotanud karika poolfinaalis 12 punktiga. Ehk siis järgmine kord!?

🏀 Pühapäeval sõitis Keilasse vaid kuus meie U18 poissi ning ilmselt vastased seetõttu meid veidi ka alahindasid, kuid olime pika mängupausi järel saanud päev varem II liiga mängus ennast soojaks mängida. Kõik andsid endast parima, lõpus liikusime aurude peal, aga õnneks seekord sellest piisas, et võidupunktid kirja saada. Loodame et järgmine mäng on meil juba rohkem mehi rivis.

🏀 U19 tüdrukud oma noorukese koosseisuga pidasid Pärnus maha tubli lahingu. Võib öelda, et mängu 5. kuni 20. minutini mängisid tüdrukud väga-väga hästi, võistkondlikult, võitluslikult ja realiseerisid hästi oma võimalused. Kolmanda veerandi teises kolmandikus eksiti aga lubamatult palju visetel ja lasti vastastel edu sisse mängida. Mängu lõppnumbrid 47:61 Pärnu SK kasuks.

Kiitus kõigile tubli soorituse eest ja edu järgmistes mängudes!