Möödunud laupäeval võõrustasime Sadolin Spordihoones G4S Noorteliigat. Tegemist oli kindlasti omamoodi emotsionaalse mänguga, sest suurelt juhtimine võimaldas pakkuda pealtvaatajatele vägevaid pealtpanekuid ja muid trikke ning esmakordselt peale vigastust naasis väljakule Kristjan Voolaid. Mängu lõppskooriks jäi 92:60.

Mängust:

Algviisikus jooksid väljakule Devonte Upson, Marek Ruut, Indrek Kajupank, Nolan Cressler ja Sven Kaldre. Kohe mängu algul haarasime initsiatiivi ja tegime 10:0 spurdi. Vastastel oli küll raske, kuid kolm ja pool minutit enne veerandaja lõppu õnnestus neil vähendada vahe viiele punktile (16:11). Veerandaeg lõppes siiski seisul 21:13.

Kui esimesel veerandajal püsis vahe küllaltki stabiilne, siis teisel veerandajal viskasime vastastest peaaegu kolm korda rohkem punkte (30:11). Lisaks sellele pakkusime ka pealtvaatajatele silmailu, nt Devonte Upson pani 20 sekundi jooksul kaks korda järjest pealt. Vahe õnnestus kasvatada 27-punktile ning esimene poolaeg lõppes 51:24.

Kolmandat veerandaega alustasime esialgu sama hooga, millega esimese poolaja lõpetasime – poolteist minutit peale veerandaja algust oli vahe 31 punkti (55:24). Samal ajal olid vastased visad ja suutsid meie tempot mingil määral häirida. Sel veerandajal viksasime mängu jooksul kõige vähem ning vastased kõige rohkem punkte (17:20). Veerandaja lõppskooriks jäi 68:44.

Neljas veerandaeg algas Sven Kaldre pealtpanekuga, millele järgnesid mitmed ilusad korvid ja ka Indrek Kajupanga pealtpanek. Suurimaks vaheks sai 35 punkti (92:57) ning mäng lõppes seisul 92:60.

Meie resultatiivseimad olid Nolan Cressler (16p, 9lp), Maris Ziedins (15p) ja Indrek Kajupank (13p).

Järgmine mäng juba teisipäeval, kui Balti liigas läheme vastamisi Tsmoki-Minskiga. Mäng algab Sadolin Spordihoones kell 18:30.