Laupäeval, 4. novembril, osalesid makroliiga etapil Raplas meie 2007. aastal sündinud tüdrukud. Vastamisi mindi Tiit Soku KK/SK Nordi I ja II võistkonnaga ning Vändrast pärit KK Karud tütarlastega. Tiit Soku KK/SK Nordi I ja II võistkonna tüdrukud pakkusid meile tasavägiseid mänge, ent võitjatena väljusid mõlemast mängust just Rapla tüdrukud. Esimesena nimetatud võistkonna võitsime seisuga 49:46 ning teise 42:41. Kolmandas mängus läksime vastamisi KK Karude tüdrukutega ning neid võideti 57:29. 2017/2018 hooajal eelneb mängule sammudelt visete sooritamine ning poolajal visatakse 2 minuti jooksul vabaviskeid. Punktid loetakse skoori hulka. Selliste tulemustega tagati esimese etapi võit just Rapla tüdrukutele.

Rapla võistkonnas mängisid: Sille, Agnes, Brit-Marii, Britta, Mia Liis, Liseth, Liis ja Liisbeth. Võistkonda juhendas Karin.