Eile, 20. detsembril selgitati Sadolin Spordihoones naiste karikavõistluste võitja, kui omavahel läksid vastamisi Payless Rapla ja OSK naiskonnad. Esimesest mängus kuulus OSK naiskonnale 26-punktiline edu ning kulla võitmiseks tulnuks Rapla naistel kodus peetud mäng võita 27 punktiga. Mängu lõpliku tulemusena alistas OSK Payless Rapla 88:51.

Esimene veerand kulges tasavägiselt. Mõlemad naiskonnad tabasid hästi, ent veerandaja võit kuulus just Raplale 19:18. Teisel veerandil näitas OSK oma võimu ning raplakad alistati 21:7. Poolajalt naastes oli samuti OSK naiskond mänguks paremini valmis ning põhimõtteliselt otsustati mängu lõplik tulemus just sellel veerandil, kui OSK kogus 31 punkti ning Payless Rapla 14. Viimase veerandi võit kuulus samuti OSKile 18:11.

Mängu statistika kinnitab eelnevat – OSKi kahepunktivisete protsent oli 51,2% Rapla 34% vastu. Samuti tabas OSK naiskond taaskord hästi kaugviskeid, kui 23st teele pandud viskest tabati 13. Rapla kolmepunktivisete  arv oli 16st 3. Vabavisete tabavus protsent oli veidi parem küll Rapla naistel ent ometi kogus rohkem vabaviskeid siiski OSK naiskond. Lauavõitluse võib lugeda peaaegu et viigiliseks, kui Rapla kogus 39 lauda ning OSK 40. Pallikaotusi tegid mõlemad naiskonnad ülearu – Rapla kaotas palli 20 korda ning OSK 18.

Mängu lõpliku tulemusena alistas OSK Payless Rapla 88:51. OSKi parimana tõi viimases võidumängus Kadri Pärnpuu 23 punkti ja võttis 6 lauapalli. Heila Rosenfeldt lisas 17 punkti, 5 lauapalli ja 5 vaheltlõiget ning Kati Rausberg panustas võitu 16 silma. Rapla resultatiivsem oliKarin Lipstuhl 16 punkti, 12 lauapalli ning 4 vaheltlõikega. Teda toetas Katarina Tamm 11 punktiga.

Ometi oli finaali jõudmine Rapla naistele oma esialgsete eesmärkide ületamine ning seetõttu tuleb kindlasti rõõmu tunda kaela riputatud hõbemedalite üle!

Naiskond on tänulik kõigile toetajatele, kaasaelajatele ning muidu huvilistele, kes meid viimaste minutiteni kas saalis või kodudes toetasid!