Eile, 22. detsembril kohtusid Sadolin Spordihoones AVIS UTILITAS Rapla ja BC Kalev/Cramo. Eelmise omavahelise mängu võitis Cramo vaid kahe punktiga 78:76, kuid sel korral näitasid vastased tõsiselt iseloomu ning võitsid mängu 37-punktiga 90:53.

Mängust:
AVIS UTILITAS Rapla algviisikus jooksid väljakule Devonte Upson, Gert Dorbek, Indrek Kajupank, Jaren Sina ja Nolan Cressler. Esimesel veerandil õnnestus vastastel kohe 8:0 juhtima minna ning veerandaja lõpuni meil neid kinni püüda ei õnnestunud. Esimene veerandaeg lõppes vastaste paremusega 23:9. Teisel veerandil viskasid vastased meist vaid seitse punkti rohkem, kuid esimese veerandi eduga koos tähendas see poolajale minnes vastaste 21-punktist edu 44:23.

Teisel poolajal jätkas Cramo samas tempos edu kasvatamist ning kolmanda veerandja lõpus oli seis juba 71:39. Viimane veerand oli vastaste jaoks vaid vormistamise küsimus ning mängu lõppskooriks jäi 90:53.

Meie resultatiivseimad olid Devonte Upson (16p, 10lp) ja Indrek Kajupank (11p).

Nüüd väike jõulupaus ning juba 30. detsembril kohtume kodusaalis taas Pärnu Sadamaga. Tule saali ja aita meil aasta võiduga lõpetada!