Eile, 30. detsembril kohtusid Sadolin Spordihoones AVIS UTILITAS Rapla ning Pärnu Sadam. Korra oli Pärnu sel hooajal Raplat kodusaalis võitnud ning ei olnud sama olukord ka sel korral kaugel, kuid viimastel sekunditel mängis Rapla osavalt mängu enda kasuks ning lõpetas aasta võidukalt 74:71.

Lisaks võidule oli eilsel mängul veel ka teinegi väga positiivne uudis – AVIS jätkab Rapla korvpalli toetamist! Mängu eel allkirjastati koostööleping, mille kohaselt jätkab AVIS meistriliiga meeskonna, naiskonna ja Rapla Korvpallikooli nimisponsorina veel täiendavad kolm aastat.

Mängust: 
AVIS UTILITAS Rapla algviisikus jooksid väljakule Devonte Upson, Maris Ziedins, Indrek Kajupank, Nolan Cressler ja Sven Kaldre. Mängu algul saime korraliku hooga minema ning olime eduseisus peaaegu terve veerandi. Esimene veerandaeg kuulus meile 21:12. Teist veerandit alustasid vastased 6:0 spurdiga, millele järgnes üsna peagi veel omakorda 7:0 spurt. Teine veerand kuulus seega kindlalt Pärnule 28:13 ning esimese poolaja lõppedes olime taga 34:40.

Kolmandat veerandit alustasime uue hingamisega 9:0 spurdiga ning läksime juhtima 43:40. Pärnu osutas aga visa vastupanu ning kolmanda veerandi järel olid nad juhtimas 56:48. Viimasel veerandil õnnestus vastastel pool ajast edu hoida, kuid vähem kui viis minutit enne lõppu suutsime seisu viigistada 62:62. Pool minutit enne mängu lõppu oli seis taas viigis 71:71 ning õhkkond oli muutunud eriti pingeliseks. Kümme sekundit enne lõpuvilet tegi Kaldre vastaste väljasöödule vaheltlõike ning realiseeris veaga korvi. Kuigi vastastel oli veel võimalus seis viigistada, siis nende viimane vise ei tabanud ning Rapla oli mängu võitnud 74:71.

Meie resultatiivseimad olid Nolan Cressler (27p), Indrek Kajupank (23p) ja Devonte Upson (15p).

Järgmine mäng 6. jaanuaril, kui võõrsil läheme vastamisi BC Valga-Valka/Maks&Mooritsaga. Kohtumine algab Valga Spordihoones kell 17:00.