36-punktine võit Liepaja vastu kasvatas Rapla võiduseeria kolme mänguliseks

Laupäeval pidas AVIS UTILITAS Rapla kodupubliku ees oma järjekordse võidumängu, sellel korral võõrustati BK Liepajat, keda võideti 105:69.

Sellel korral ei jätnud Rapla mehed midagi juhuse või õnne hooleks, sest juba esimesel veerandajal pandi täis tuuridel minema, visates 33 punkti vastaste 21 vastu. Võiks öelda, et Rapla meeskond on nüüd komplekteeritud. Jah koosseisuliselt on tulemas veel kerged muudatused, mida oli juba varasemalt ette teada – laupäevane mäng oli Jamaure Greggi viimane kohtumine Rapla särgis, sest mees oli palgatud Arnolds Helmanise asenduseks. Selline uudis annab aga aimu, et viimane meestest teeb juba konkreetseid samme selleks, et Rapla eest tulle astuda.

Vaadates veel tagasi möödunud mängule, siis jah, Liepaja meeskonna rivistuses puudusid sellel korral nende põhimehed Verners Kohs ja Renars Birkans. See aga andis treeneritele võimaluse mängitada kõiki Rapla mängijaid ja vahetusmängijate panusest lõikasimegi kasu lausa 34 punktiga. Ka kolmepunktivisete tabavus oli 50% täpsuse juures väga hea, ehk 26- viskest tabas 13 kaugviset.

Meie meestest oli resultatiivseim Jaron Martin 22,  Demajeo Wiggins lisas 18, Darryl Tucker Jr 12. Vastaste parim punktikütt oli Roberts Bērziņš 19 punktiga.