Avaveerandi 9-punktine kaotus andis Tallinna Kalevile edu, mis kajastus ka lõppskooris

Laupäeval peetud koduses kohtumises pidime tunnistama Tallinna Kalevi 9-punktilist paremust 87:96

Külalised Tallinnast said mängu alguses sedavõrd hästi minema, et esimese viie minutiga visati meile lausa 20 punkti. Ei saaks öelda, et ise oma palli korvi panemisega oleks olnud probleeme, aga meie esimese veerandi punktisummale, 25-punktile, vastasid kalevlased lubamatult palju, 34. Üheksa punkti ehk esimese veerandi kaotus kujunes ka selle nädalavahetuse mängu lõppskoori vaheks.

Jah, teise poolaja võitsime, tegime korrektuurid kaitseformatsioonis ning selle pealt mängisime end 4-5 punkti kaugusele, ent kalevlased jäid ikkagi püüdmatuks. Joonas Järveläineni ja Quincy Taylori vedamisel suutis Tallinna Kalev ettemängitud edu hoida. Nemad kaks olidki laupäeval kõige resultatiivsemad mehed, visates mõlemad 25 punkti. Rapla poolelt viskas kõige enam ehk 22 punkti Rickey Mc Gill, Demajeo Wiggins lisas 16 punkti ja 14 lauapalli.