AVIS UTILITAS Rapla sai uue peatreeneri.

,

AVIS UTILITAS Rapla annab teada, et on uue peatreeneri leidnud ja selleks on Brett Nõmm.

Brett on olnud ka ise mängija, kuid treeneriteadmisi on noor ja ambitsioonikas mees kogunud noortetreenerina Rae spordikoolis, U14 poiste peatreenerina. Lisaks on Nõmm olnud pikalt seotud Eesti koondistega ja olnud Eesti naiste koondise abitreener. Meistriliiga kogemus sai Nõmmel alguse hooajal 2018/2019, kui ta liitus Tallina Kalevi treenerite tiimiga. Alates 2022/2023 hooajast on Brett Nõmm olnud BC Kalev Cramo abitreener.

Brett Nõmm: “Olen uue väljakutse osas väga põnevil ja väga tänulik, et Jaak Karp ja Rapla korvpalliklubi otsustas treeneri otsingul oma pilgu minu poole pöörata.
Minu esimene eesmärk on püüda Raplasse tagasi tuua see korvpalli pealinna tunnetus ja publik saali. Soov on kaasata rohkem Eesti mängijaid ja muuta ka rotatsiooni pikemaks ja seeläbi ka mängu atraktiivsemaks. Soovin kaitses näha distsiplineeritud mängu ja rünnakul tööle panna nii ees- kui ka tagaliini.
Loodan väga, et fännid ja publik leiab taas tee saali ja mängudel saab taas olema möllu, rahvast ja trummimürtsu”

Jaak Karp: „Kuna uuel peatreeneril tuli meeskond üle võtta keset hooaega, siis me soovisime teda kindlasti leida Eesti treenerite hulgast, kes tunneks nii mängijaid kui liigat. Olime valmis vajadusel ka lõunapiiri taha vaatama, aga õnneks oli nii Brettil huvi tulla kui Kalev Cramol südant ühest oma abitreenerist keset hooaega loobuda. Olen neile selle eest väga tänulik! Kuna Brett ei ole ülevõetavat tiimi ise kokku pannud, siis ei ole aus eeldada, et ta sellega poole hooajaga imet teeb, aga ma olen täiesti kindel, et aega kevadeks meeskonna „suusk libisema“ saada on piisavalt. Teatavasti play-off seeriates võib juba kõike juhtuda! Tema teine oluline ülesanne on taastada kodumaiste mängijate usaldus, mis viimase pooleteise hooajaga on murenema hakanud ning taastada meie poolehoidjate ja toetajate usk meeskonda.“