FCR MEDIA/RAPLA KK NAISKOND EI JÄTKA EESTI-LÄTI ÜHISLIIGAS

Vaatamata erakordselt edukale eelmisele hooajale peab kahjuks Rapla Korvpallikool tõdema, et esindusnaiskonnal ei ole uuel hooajal võimalik osaleda Eesti-Läti Ühisliigas ja Balti liigas ning selle asemel hakkab naiskond mängima Apollo Naiste Korvpalliliigas. Otsuse peamiseks põhjuseks on tõsiasi, et nendes liigades edukaks osalemiseks vajalikku eelarvet ei õnnestunud uueks hooajaks kokku saada.

Siinkohal tahame tänada kõiki meie seniseid ja jätkavaid häid toetajaid, abilisi ja maailma parimaid fänne, kes eelmise hooaja väga eriliseks tegid. Kuigi sellel korral peame sammu tagasi tegema, siis need hetked, mälestused ja saavutused jäävad meiega alatiseks.

Ehkki hooaega alustatakse aste madalamas liigas, säilib Rapla naiskonnal võimalus kevadel siiski Eesti MV-l medali eest heidelda. Nimelt pääsevad Apollo Naiste Korvpalliliiga esimesed 3 naiskonda play-off mängudele, kust omakorda on võimalus jõuda medalimängudele. Uuel hooajal hakkavad võistkonnas mängima Rapla Korvpallikooli praegused ja endised õpilased.

„Me ei ole allaandjad ja tegime naiskonda juba 10 aastat vedanud Rando Reininguga kõik võimaliku, et naiskond sellisel kujul säilitada, kuid pidime seekord tunnistama, et tekkinud olukorrast ei olnud väljapääsu. Aga mul on hea meel, et mitmed meie kasvandikud tahavad endiselt meie kooli esindada ja tulevad praegustele õpilastele appi, et Rapla oleks naiste meistrivõistlustel siiski esindatud. Kohtleme seda naiskonda esindustiimi vääriliselt ja olen täiesti kindel, et seda teevad ka meie lojaalsed fännid,“ andis omapoolse kommentaari Korvpallikooli tegevjuht Jaak Karp.

FCR Media/Rapla KK loodi eelmisel aastal Rapla Korvpallikooli ja Audentese Spordiklubi koostöös. Ühiselt õnnestus saavutada Eesti meistritiitel ja teenida Balti liigas ajaloolised hõbemedalid.