Hooaja kümnes võit!

Reede õhtul, 22. jaanuaril peetud PAF liiga mängus sai Rapla meeskond Rakveres kätte oma selle hooaja 10. võidu, alistati kohalik Tarvas: 65:58.

Esimese poolaja võitis kodumeeskond 34:29, teise poolaja mõlemad veerandid kallutasid Rapla mehed aga enda kasuks. Viimase kümne minuti eel juhtis Tarvas ühe punktiga, 46:45. Seega jäi pingelise, kuid konarliku mängu võitja väljaselgitamine lõpuminutitele. 3.09 enne lõpusireeni viskas Rakvere eduseisuks 58:51, aga siis ei teatud, et see jääb nende viimaseks sisseviskeks. Kaitsetöö ja vastaste ebaõnnestumise koosmõjus lähenesid Avis Utilitase mehed korv korvilt, minut enne lõppu säras tablool viigiseis. Juba alustatud skoori spurdile anti veel hoogu juurde ja Sven Kaldre hullumeelse kaugviskega, 12 sekundit enne mängu lõppu, kindlustati eduseis. Tom Kaldre lisas vaheltlõikest hangitud palliga veel ühe korvi ning Rapla meeskond teenis oma selle hooaja kümnenda võidu. Mängu võit tuli tänu 14:0 ehk vastusteta korvidele viimasel kolmel minutil, kui õnnestus mäng enda kasuks kallutada.

Sven Kaldreviskas Rapla parimana 16 punkti, Wajid Aminu sai kirja kaksikduubli 15 punkti ja 12 lauapalli, lisaks tegi veel 4 vaheltlõiget ja blokeeris 3 vastaste palli. Tom Kaldre lisas 13 ning Saimon sutt 9 punkti.
Vastaste parimana tõi Rakvere eest 17 punkti Kristaps Gluditis.

Visketabavuses jäi Rapla 42% – 32% peale ja lauavõitlus võideti 40:37. Korvisööte andsid mõlemad meeskonnad 11, vaheltlõikeid tegi Rakvere rohkem 12:9. Pallikaotuseid kogunes Rakverel 16, Raplal 20.

Omavahelised mängude seis on nüüd 2:1 AVIS UTILITAS Rapla kasuks.